فوتبال ایران / شناسه خبر: 96427 / تاریخ انتشار : 1398/1/16 18:16
|
تساوی بی‌فایده در اهواز

فولاد یک- پدیده یک / گل، تیر دروازه و تساوی

ماحصل تلاش فولاد و پدیده کسب تساوی در حضور 12 هزار هوادار بود. پدیده با این تساوی کمی از جمع مدعیان خارج شد و فولاد هم همچنان در نیمه بالایی جدول باقی ماند.

تساوی بی‌فایده

هفته بیست و چهارم از هجدهمین دوره لیگ برتر، ورزشگاه فولاد آره‌نا، ساعت:16 ، تماشاگر: 12 هزار نفر

فولاد یک

گل: لوسیانو پریرا( 29 )

پدیده یک

گل: امین قاسمی‌نژاد( 40 )

داور: محمدرضا اکبریان

کمک‌ها: علیرضا ایلدروم، بابک عباسقی‌زاده

اخطار: لوسیانو پریرا ( فولاد )

بهنام برزای( پدیده )

بازیکن برتر: لوسیانو پریرا ( فولاد )

فولاد:

ناصر سالاری، ایوب والی، سیامک کوروشی، فرزاد جعفری، میثم دورقی ( 67 مهدی زبیدی )، رضا میرزایی، حسن بیت‌سعید، رافائل مسی ( 76 صابر حردانی )، تاکافومی آکاهوشی، لوسیانو پریرا، بابک مرادی ( 46 عارف غلامی )

سرمربی: افشین قطبی

پدیده:

یوسف بهزادی، محمدحسین مرادمند، علی نعمتی، رضا ناصحی ( 75 محمد آقاجانپور )، مرتضی منصوری، مسعود ریگی، اکبر صادقی، امین قاسمی‌نژاد، محمد قاسمی‌نژاد ( 88 سعید صادقی )، بهنام برزای ( 71 محمدمهدی مهدی‌خانی )، یونس شاکری

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

فولاد برای صعود به رده‌های بالاتر و پدیده با هدف بازگشت به جمع مدعیان قهرمانی بازی را آغاز کردند. فولاد با ترکیبی تهاجمی پا به زمین گذاشت و پدیده هم ابتدا دنبال کسب تساوی بود و سپس به ثمر رساندن گل برتری. فولاد در دقیقه‌ی 29 به هدف خود رسید. ارسال فرزاد جعفری از راست با بغل پلی زیبای پریرا به تور دروازه پدیده رسید. شاگردان گل‌محمدی خیلی زود آرایش تهاجمی به خود گرفتند و تونستند با ضربه سر یونس شاکری گل تساوی را به ثمر برسانند اما داور این گل را مردود اعلام کرد. دقیقه‌ی 40 اما خطای بابک مرادی روی برزای را داور پنالتی اعلام کرد، امین قاسمی نژاد پشت توپ ایستاد و گل تساوی را به ثمر رساند.

نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید اما قطبی و گل‌محمدی برای کسب پیروزی تعویض‌هایی انجام دادند که البته به نتیجه نرسید. دو اتفاق ویژه نیمه دوم در دقایق پایانی رخ داد. ابتدا دقیقه 88 ضربه مهدی زبیدی، بازیکن تعویضی فولاد به تیر دروازه پدیده خورد و تنها 3 دقیقه بعد و در وقت‌های تلف شده هم سعید صادقی تیر دروازه فولاد را به لرزه در آورد.

ماحصل تلاش دو تیم کسب تساوی در حضور 12 هزار هوادار فولاد بود. پدیده با این تساوی کمی از جمع مدعیان خارج شد و فولاد هم همچنان در نیمه بالایی جدول باقی ماند. 

 

1

کلیدواژه
لیگ برتر
captcha
تازه ها
بیشتر