فوتبال ایران / شناسه خبر: 96410 / تاریخ انتشار : 1398/1/16 15:51
|

بسته خبری / صعود تیم ملی در رنکینگ بدون بازی و سرمربی

تیم ملی فیفادی عهای ماه آوریل را از دست داد اما بدون انجام بازی و بدون در اختیار داشتن سرمربی در رنکینگ صعود کرد.

غیبت شیخ سلمان در انتخابات

سایت استاد الدوحه قطر خبر داد بنا به گزارش های رسیده شیخ سلمان، رئیس کنونی کنفدراسیون فوتبال آسیا در جلسه شنبه(فردا) برای انتخابات ریاست دوره جدید AFC حضور نخواهد داشت.شیخ سلمان با توجه به کناره گیری سعود المهندی قطری و محمد خلفان الرمیثی اماراتی ها کاندیداتوری ریاست AFC بدون رقیب به عنوان رئیس جدید AFC انتخاب خواهد شد. شیخ سلمان به تازگی مادرش را از دست داده است و احتمال می رود او برای تشییع پیکر مادرش به بحرین برگردد و در جلسه فردا حضور نخواهد داشت.

برد بروژه بدون کاوه

در رقابت‌های فوتبال لیگ بلژیک و در مرحله پلی آف، بروژ میهمان اندرلخت بود و به پیروزی 3 بر 2 رسید.کاوه رضایی بازیکن بروژ از ابتدا بر روی نیمکت قرار داشت و به میدان نرفت.بروژ با این برد 34 امتیازی شد و به رده دوم صعود کرد.خنک با 35 امتیاز صدرنشین است.همچنین باشگاه کلوپ بروژ امروز(جمعه) با انتشار تصویری از کاوه رضایی، مهاجم ایرانی اش در صفحه توئیترش تولد 27 سالگی بازیکن ایرانی اش را تبریک گفت.

گلزنی رضاییان برای الشحانیه

از هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ ستارگان قطر، الشحانیه که رامین رضاییان بازیکن ایرانی را در ترکیب اصلی خود دارد به مصاف ام صلال رفت و به برد پرگل 5 بر 2 رسید.در این بازی رامین رضاییان موفق شد با شوتی محکم گل پنجم تیمش را به زیبایی به ثمر برساند. رضاییان بعد از این گل پیراهن خود را از تن در آورد که داور مسابقه این شادی او را با یک کارت زرد جریمه کرد.

صعود تیم ملی در رنکینگ

تازه‌ترین رده‌بندی تیم‌های ملی فوتبال جهان از سوی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) اعلام شد که بر این اساس تیم ملی ایران با یک پله صعود و با 1516 امتیاز همراه با پرو به صورت مشترک در رده بیست‌ویکم جهان قرار گرفت و در بین تیم‌های آسیایی همچنان برترین تیم این رده‌بندی است.جالب اینکه تیم ملی ایران در یک ماه گذشته مسابقه‌ای انجام نداده و سرمربی نیز ندارد.تیم‌های بلژیک، فرانسه و برزیل نیز به ترتیب در رده‌های اول تا سوم این رده‌بندی هستند و جایگاه‌شان دستخوش تغییر نشده است.

3-350

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر