فوتبال ایران / شناسه خبر: 96365 / تاریخ انتشار : 1398/1/14 20:14
|

دایی: سایپا آینده فوتبال ایران است

علی دایی با ابراز خرسندی از نمایش تیمش بازیکنان سایپا را آینده فوتبال ایران دانست.

 علی دایی در دیدار با استقلال توانست با اتخاذ یک استراتژی مناسب آبی ها را متوقف کند تا حالا گربه سیاه این تیم در مسابقات فصل جاری باشد.


دایی بعد از پایان مسابقه با حضور در نشست خبری درباره این دیدار گفت: پیش بینی این بازی سخت را کرده بودیم و بازیکنان ما زحمت زیادی کشیدند. استقلال توپ را در اختیار داشت اما ما تمام فضاها را بسته بودیم و موقعیت آن چنانی به آنها ندادیم. در چند ضد حمله خوب عمل نکردیم و می توانستیم به گل برسیم به ویژه در ثانیه های پایانی یک موقعیت خوب داشتیم. هیچ چیز از ارزش های تیم جوان ما در ورزشگاه آزادی کم نمی کند. تیم من آینده فوتبال مملکت است و هیچ کدام چیزی از بازیکنان بزرگ کم نداشتند.

 

تمام بازی های استقلال را آنالیز کرده بودیم. استقلال در همه دیدارها با توجه به بازیکنان خوبی که دارد، مالک توپ است و ما این موضوع را می دانستیم. ما به خوبی تمام فضاها را بستیم و اگر بازی را نگاه کنید، موقعیت ها ما خطرناک تر از موقعیت های استقلال بود. آنها یک موقعیت توسط تبریزی داشتند و به جز آن، بچه های ما در دفاع عالی کار کردند. در فاز هجومی ما 5 موقعیت داشتیم و می توانستیم به گل برسیم اما یا می خواستیم زیبا گل بزنیم یا بازیکنان قاطی کردند که موقعیت ها گل نشد. استقلال مالک توپ بود اما بازیکنان ما خوب کار کردند. استقلال می تواند بهتر از این نتیجه بگیرد و برای استقلال و دیگر نماینده های ایران آرزوی موفقیت می کنم.

captcha
تازه ها
بیشتر