فوتبال ایران / شناسه خبر: 96304 / تاریخ انتشار : 1398/1/10 14:43
|

گزراش زنده از حواشی دربی / ورزشگاه آزادی پر شد

دربی ۸۹ استقلال و پرسپولیس بار دیگر شور و هیجان را به سکوهای ورزشگاه آزادی باز گردانده است. این اولین تقابل سرخابی‌ها در سال ۱۳۸۹ خورشیدی است.

*کمترازیک ساعت و نیم مانده به شروع بازی برانکو ایوانکوویچ به همراه دستیارانش وارد زمین ورزشگاه آزادی شد که مورد توجه تماشاگران پرسپولیس هم قرارگرفت و به شدت او را تشویق کردند.

*از ساعت ها قبل از شروع بازی تماشاگران دو تیم وارد ورزشگاه شده اند و درحالی که نزدیک به یک ساعت تا شروع این بازی باقی مانده جایگاه های مخصوص تماشاگران دو تیم فضای اندکی برای نشستن تماشاگران دارد.

*طبق معمول خبرنگاران برای ورود به ورزشگاه دچار مشکلاتی شدند و همچون دفعات گذشته مشکلاتی برای ورود خبرنگاران به ورزشگاه وجود داشت.

*ترکیب پرسپولیس به این شرح اعلام شد:علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد نادری، مهدی شیری، کمال کامیابی نیا،احمد نورالهی، سروش رفیعی، مهدی ترابی، علی علیپور و ماریو بودیمیر

*ترکیب استقلال نیز به این شرح اعلام شد:مهدی رحمتی، آرمین سهرابیان، روزبه چشمی، پژمان منتظری، میلاد زکی پور، علی کریمی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، آیاندا پاتوسی، ایسما و گادوین منشا

*برخلاف همیشه ترافیک سنگینی درمدخل های ورودی به ورزشگاه آزادی ایجاد نشد و تمشاگران با سهولت بیشتری نسبت به بازی های قبل وارد ورزشگاه شدند.

*استقلال درحالی به دربی 89 گام می گذارد که بازیکنان سرشناسی همچون طارق همان، اللهیارصیادمنش، وریاغفوری و محمددانشگررا به دلیل مصدومیت دراختیارندارد.

*گروهی از زحمت کشان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با در دست داشتن پلاکاردی بزرگ که روی آن نوشته شده بود جامعه ورزش سیل زدگان را تنها نمی گذارد وارد ورزشگاه شدند و این پلاکارد را دور تا دور ورزشگاه چرخاندند.

*55دقیقه مانده به شروع بازی دروازه بان های پرسپولیس برای گرم کردن وارد زمین شذند و سمت دروازه نزدیک به تماشاگرانی خودی بدن های خود را گرم کردند.

*دقایقی بعد از ورود دروازه بان های پرسپولیس به زمین ورزشگاه دروازه بان های استقلال هم برای گرم کردن بدن های خود وارد زمین شدند. رحمتی و حسینی هم یبق معمول به سمت دروازه نزدیک به تماشاگران خودی رفتند.

*45دقیقه مانده به شروع بازی بازیکنان پرسپولیس با گرمکن های مشکی و شورت ورزشی قرمز وارد زمین شدند و به شدت مورد تشویق هواداران تیم شان قرارگرفتند. طبق معمول تماشاگران استقلال واکنش خوبی به حضورپرسپولیسی ها نشان ندادند که البته همین رفتار را تماشاگران پرسپولیس هم به هنگام ورود بازیکنان استقلال به زمین بازی تکرار کردند.

*متاسفانه فضای فحاشی به تیم رقیب در شهرآورد 89 هم مثل گذشته داغ است تا طعم شیرین حضورچشمگیرهواداران دو تیم در یک عصر سرد بهاری از سوی برخی هوادار نماها بازهم تلخ و گس شود.

*گادوین منشاء که تا همین چندماه قبل بازیکن پرسپولیس بود هنگام ورود به زمین شدیدا مورد استقبال تماشاگران استقلال قرارگرفت اما درنقطه مقابل هواداران پرسپولیس عمیقا به این بازیکن اعتراض کردند.

*هوای مطبوع تهران در حضور هرچه بیشتر تماشاگران در یک عصر زیبای بهاری بسیاراثرگذار بوده است. 

*بازیکنان دو تیم بعد از حدود نیم ساعت تمرین در زمین ورزشگاه به رختکن ها رفتند تا برای شروع بازی آماده شوند. نکته جالب توجه تمرینات مشابهی بود که بازیکنان دو تیم قبل از شروع بازی انجام می دادند.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر