فوتبال ایران / شناسه خبر: 96272 / تاریخ انتشار : 1398/1/8 15:45
|

آبولا خبر داد: اسپورتینگ لیسبون به دنبال عزت‌اللهی

باشگاه اسپورتینگ لیسبون با پیشنهادی 1.5 میلیون یورویی به روستوف خواهان امضای قراردادی سه ساله با هافبک تیم ملی است. مربی این تیم به خاطر حضور در ایران عزت‌اللهی را پیشنهاد داده.

آبولا خبر داد: اسپورتینگ لیسبون به دنبال عزت‌اللهی

مهدی عباسی راد / روزنامه آبولای پرتغال ساعاتی پیش با انتشار خبری مبنی بر تمایل باشگاه اسپورتینگ لیسبون برای امضای قرارداد سه ساله با سعید عزت‌اللهی مدعی شد این باشگاه پیشنهادی 1.5 میلیون یورویی برای ارائه به باشگاه روستوف و امضای قرارداد سه ساله با هافبک ایرانی آماده کرده است.

در گزارش این روزنامه آمده است: «روسای باشگاه اسپورتینگ از حالا برنامه های خود برای تقویت تیم در تابستان را آغاز و در گام نخست نام بازیکنی جوان از ایران را در صدر فهرست خریدهای خود قرار داده اند؛ سعید عزت الهی. هافبک تدافعی 22 ساله تیم ملی ایران که در حال حاضر به صورت قرضی برای ردینگ و مربی پرتغالی این تیم خوزه گومز توپ می زند.»

---

آبولا در ادامه عزت الهی را این گونه معرفی کرد و نوشت: «22 سال دارد و با این سن کم بیش از 28 بازی ملی در کارنامه خود به ثبت رسانده است.او توسط رودولفو کورئا، یکی از دستیاران فعلی مارسل کیزر سرمربی اسپورتینگ که بین سال های 2017 تا 2018 با کی روش در ایران همکاری می کرد، پیشنهاد شده و خرید او از باشگاه روستوف روسیه مبلغی در حدود 1.5 میلیون یورو هزینه خواهد داشت.»

عزت‌اللهی شروع خوبی با ردینگ در چمپیونشیپ داشت، ولی مصدومیت شدید او را برای ماه‌ها از ترکیب این تیم دور نگه داشته.  وضعیت عجیب این ستاره جوان باعث شد تا سران ردینگ تمایلی به تمدید قرارداد قرضی عزت‌اللهی و خرید او از روستوف نشان ندهند و این فرصتی برای اسپورتینگ لیسبون است تا به دنبال جذب او باشد.

 

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر