ورزش جهان / شناسه خبر: 96259 / تاریخ انتشار : 1398/1/5 21:50
|

لوو: شانس به ما رو کرده است/ اعتماد به نفس بازیکنانم را دوست داشتم

سرمربی تیم ملی آلمان از اینکه برخلاف بازی‌های قبلی شانس به تیمش رو کرده و توانسته در آخرین دقایق هلند را شکست دهد ابراز رضایت کرد.

لوو: شانس به ما رو کرده است/ اعتماد به نفس بازیکنانم را دوست داشتم

یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان از اینکه برخلاف بازی‌های قبلی شانس به تیمش رو کرده و توانسته در آخرین دقایق هلند را شکست دهد ابراز رضایت کرد.

آلمان در حالی با گل دقیقه 90 نیوکو شولز 3 امتیاز را از آن خود کرد که در سال گذشته در تورنمنت‌های مانند جام جهانی و لیگ ملت‌های اروپا خیلی زود حذف شد. این پیروزی سبب شد که ژرمن‌ها شروعی فوق‌العاده را در مسیر صعود به مرحله نهایی یورو 2020 تجربه کنند و تا حدودی از فشار انتقادات بکاهند.

لوو در پایان بازی به شبکه RTL گفت: نیمه اول فوق‌العاده بود و ما بازی را کاملاً تحت کنترل داشتیم. گلی که در نیمه دوم خوردیم در مقطع بدی از بازی بود. این فرآیندی است که تیم جوان شما باید از آن عبور کند. با یک حمله خوب، ما سرنوشت بازی را به سود خودمان تغییر دادیم. تیم ما خودباوری‌اش را از دست نداده است. امروز آن شانس پرمخاطره‌ای که در بازی‌های قبلی نداشتیم به ما رو آورد.

بیشتر بخوانید:

وی افزود:من اعتماد به نفس بازیکنانم و ایمان‌شان به اینکه می‌توانند بازی را ببرند دوست داشتم. یک پیروزی در خانه هلند، راه بسیار خوبی برای شروع این بازی‌های مرحله مقدماتی است، در عین حال ما در این بازی دیدیم که تیم‌مان هنوز کارهای زیادی باید انجام دهد به خصوص در زمینه دفاع از برتری‌اش وقتی که از حریف پیش می‌‌‌افتد.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر