ورزش جهان / شناسه خبر: 96254 / تاریخ انتشار : 1398/1/5 18:39
|

فن‌دایک: باید از آلمان یک امتیاز می‌گرفتیم

مدافع تیم ملی هلند معتقد است این تیم در دیدار دیشب برابر آلمان می‌توانست حداقل به یک امتیاز برسد اما در پایان موفق به انجام این کار نشد.

فن‌دایک: باید از آلمان یک امتیاز می‌گرفتیم

هلندی‌ها اگر چه در دیدار شب گذشته برابر آلمان موفق شدند شکست 2 بر صفر در نیمه نخست را با تساوی عوض کنند اما در دقایق پایانی بازی را به حریف سنتی واگذار کردند تا امتیاز حساسی را در آغاز راه صعود به یورو 2020 از دست بدهند.

ویرجیل فن‌دایک، مدافع این تیم در پایان دیدار گفت: ما می دانیم که تیم ملی هلند راه درازی در پیش رو دارد و در دیدار مقابل تیم ملی المان این موصوع کاملا ثابت شد. ما در نیمه دوم خیلی خوب موفق شدیم به جریان بازی بازگردیم و باید از این دیدار حداقل یک امتیاز می گرفتیم اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد و شرایط در نیمه نخست نیز خیلی برای ما دشوار پیش رفت. آلمان تیم بسیار پرتحرکی نشان داد و ما در این دیدار سازماندهی خوبی نداشتیم. اما در نیمه دوم و هنگامیکه فرانکی دی یونگ در نقش هافبک بازی کرد شرایط برای هلند خیلی بهتر شد.

همچنین ممفیس دیپای، مهاجم هلند نیز در مورد این بازی گفت: ما بسیار ناامید هستیم زیرا وقتی شما قادر به ارائه نمایشی همانند عملکرد ما در نیمه دوم هستید، لایق نتیجه بهتری بوده اید اما ما در نیمه اول وظایف خود را به خوبی انجام ندادیم.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر