ورزش جهان / شناسه خبر: 96237 / تاریخ انتشار : 1398/1/2 17:47
|

کومان: ممفیس دپای بازیکن مهمی برای هلند است

هلند در شروع مقدماتی یورو 2020 موفق شد بلاروس را 4 بر صفر شکست دهد. ممفیس دپای با زدن دو گل و دادن دو پاس گل ستاره هلند بود.

کومان: ممفیس دپای بازیکن مهمی برای هلند است

هلند در شروع مقدماتی یورو 2020 موفق شد بلاروس را 4 بر صفر شکست دهد. ممفیس دپای با زدن دو گل و دادن دو پاس گل ستاره هلند بود و وینینالدوم و فان‌دایک، دو بازیکن آماده لیورپول دو گل دیگر تیم‌شان را زدند.

رونالدو کومان اما با وجود این برد پرگل از برخی حرکات بازیکنانش راضی نبود و گفت: «ما بی دقت بودیم. فکر می کنم نمایش‌مان سهل انگارانه بود. بیش از همه دوران حضورم در فوتبال، ضربه پشت پا دیدم. اما در دقایق پایانی نیمه اول و در نیمه دوم، شرایط خوب پیش رفت.»

سرمربی هلند ادامه داد: «بعد از اینکه 1-0 پیش افتادیم، باید منظم‌تر بازی می کردیم. ما آشکارا بازی را کنترل نکردیم. ما حتی چند شوت را در زمین خودمان، بلوکه کردیم. 1-0 پیش افتادن در دقایق ابتدایی، سناریو ایده آلی بود اما پس از آن، باید آنطور که در نیمه دوم بودیم، بازی می کردیم. نباید فکر کنید که "بازی 2-0 است، پس به آسانی پیروز می شویم." این چیزی است که این تیم در مسیر پیشرفت باید به آن برسد.»

کومان همچنین  در تحسین عملکرد دپای گفت: «این را هربار گفته ام؛ او بازیکن فوق العاده ای است. شاید او در باشگاهش، در سطح پایین تری باشد اما اگر احساس آزادی کند و اعتماد به نفس داشته باشد، می تواند کارهای زیادی انجام بدهد. ممفیس بازیکن بسیار مهمی برای ماست. او این را در بازی‌های اخیر نشان داده است.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر