ورزش جهان / شناسه خبر: 96206 / تاریخ انتشار : 1398/1/1 11:50
|

توقف آلمان مقابل صربستان پیش از بازی حساس با هلند

تیم ملی آلمان که دوشنبه شب در مقدماتی یورو 2020 بازی حساسی در خانه هلند دارد، چهارشنبه شب در یک بازی تدارکاتی مقابل صربستان با تساوی یک بر یک متوقف شد.

توقف آلمان مقابل صربستان پیش از بازی حساس با هلند

تیم ملی آلمان که دوشنبه شب در مقدماتی یورو 2020 بازی حساسی در خانه هلند دارد، چهارشنبه شب در یک بازی تدارکاتی مقابل صربستان با تساوی یک بر یک متوقف شد. یواخیم لوو برای این بازی ترکیب نسبتا جوانی را انتخاب کرده بود، بخصوص در خط دفاع که بازیکنان جدیدی به میدان رفتند.

در دقیقه 12 لوکا یوویچ، مهاجم آماده آینتراخت فرانکفورت دروازه نویر را با ضربه سر باز کرد. لوکاس کلاسترمان، مدافع جوان آلمان در این صحنه اشتباه بزرگی داشت.

تیمو ورنر، لروی سانه و ایلکای گوندوگان فرصت‌های خوبی را برای آلمان از دست دادند تا اینکه گورتسکا در دقیقه 69 روی پاس رویس و با شوتی از لبه محوطه جریمه دروازه صربستان را باز کرد. هر دو بازیکن در نیمه دوم به میدان رفته بودند.

لوو پس از بازی درباره عملکرد تیمش گفت: «این بازیکنان برای اولین بار کنار هم بازی می‌کردند و در نیمه اول هماهنگی خوبی نداشتند. نشانه‌های تیم در نیمه دوم مثبت بود و نشان دادیم که می‌توانیم فشار و ریتم بازی را بالا ببریم. ما فرصت‌های زیادی داشتیم، ولی در ضربات آخر خوب نبودیم. این هم بخشی از فرآیند یادگیری است. در مجموع از ذهنیت تیم و فشاری که به حریف وارد کردیم راضی هستم.»

---

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر