ورزش جهان / شناسه خبر: 96201 / تاریخ انتشار : 1397/12/29 03:34
|

لوو: می‌دانم چگونه با فشارهای موجود روبرو شویم/ از ناکامی‌ها درس گرفتیم

سرمربی تیم ملی آلمان معتقد است راه حل خروج تیمش از بحران فعلی را می‌داند و سال 2019 برای آنها متفاوت خواهد بود.

لوو: می‌دانم چگونه با فشارهای موجود روبرو شویم/ از ناکامی‌ها درس گرفتیم

سرمربی تیم ملی آلمان معتقد است راه حل خروج تیمش از بحران فعلی را می‌داند و سال 2019 برای آنها متفاوت خواهد بود. سال 2018 یکی از بدترین سال های تاریخ فوتبال آلمان بود. ژرمن ها بعد از 80 سال حتی موفق به صعود از گروه خود در جام جهانی نشده و در گروهی نسبتا آسان در نهایت چهارم شدند. حذف از مرحله گروهی لیگ ملت های اروپا یک هفته مانده به پایان مسابقات، دیگر اتفاقی بود که سال ضعیف تیم ملی آلمان را تکمیل کرد.

یوواخیم لوو گفت: ما وارد یک دوره جدید شده و با چالش های متفاوتی مواجه هستیم. اما من علاقه دارم همه بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آلمان حس کنند من به آنها اعتماد کامل دارم. ما باید به بازیکنان تیم ملی آلمان فرصت پیشرفت و غلبه بر مسئولیت هایی که به آنها واگذار می شود را بدهیم و در هنگام چالش های دشوار، راه حلی جلوی پای بازیکنان بگذاریم زیرا هر بازیکنی اشتباه می کند و آنها باید با اعتماد به نفس در اردوهای ماه های بعدی تیم ملی آلمان شرکت کنند.

وی ادامه داد: می دانم چگونه باید با فشارهای موجود روبرو شویم و می توانم احساس کنم که موقعیت فعلی چه معنایی دارد. ما از ناکامی های سال قبل نکات زیادی را آموخته ایم و حالا باید نسبت به سال 2018، نگرشی کاملا متفاوت داشته باشیم.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر