ورزش جهان / شناسه خبر: 96192 / تاریخ انتشار : 1397/12/27 20:32
|

گریزمان، هدف 200 میلیون یورویی پاریسی‌ها

پاری‌سن ژرمن آماده است تا در صورت جدایی نیمار یا امباپه در تابستان آینده، رقم فسخ قرارداد ستاره اتلتیکو مادرید را بپردازد.

گریزمان، هدف 200 میلیون یورویی پاریسی‌ها

بعد از کسب چند نتیجه ضعیف در هفته های اخیر که منجر به حذف اتلتیکومادرید از لیگ قهرمانان اروپا و افزایش اختلاف این تیم در صدر جدول با بارسلونا شده است، برخی از تیم های بزرگ اروپایی در تدارک ارائه پیشنهاد برای جذب آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی روخی بلانکوس هستند.

گریزمان نیز به آینده خود بعد از اتلتیکو می‌اندیشد. بند فسخ قرارداد گریزمن با اتلتیکو 200 میلیون یورو ارزش دارد و تنها چند تیم در سطح اول اروپا قادر به پرداخت چنین رقمی هستند. پاری‌سن ژرمن نیز یکی از همان تیم هاست.

اتلتیکو حاضر نیست بر سر رقمی پایین تر از این پای میز مذاکره بیاید. با توجه به آن که پی‌اس‌جی در تابستان پیشنهاداتی برای فروش امباپه و نیمار دریافت خواهد کرد، می‌توان انتظار داشت که تیم مادریدی شرایط را برای تیم پاریسی از این هم سخت تر کند. 

با توجه به حضور مداوم پاریسن‌ژرمن در لیگ قهرمانان، گریزمان خود از این انتقال استقبال خواهد کرد. مارسی نیز علاقه خود به جذب او را ابراز کرده اما نزدیکان این ملی‌پوش فرانسوی عقیده دارند مقصد او در صورت بازگشت به فرانسه، پاری‌سن‌ژرمن خواهد بود.

captcha
تازه ها
بیشتر