ورزش جهان / شناسه خبر: 96151 / تاریخ انتشار : 1397/12/26 21:11
|

ناواس: می‌خواهم در رئال بمانم

دروازه‌بان رئال مادرید امیدوار است تا پایان زمان قراردادش در این باشگاه بماند.

ناواس: می‌خواهم در رئال بمانم

دروازه‌بان رئال مادرید امیدوار است تا پایان زمان قراردادش در این باشگاه بماند. با بازگشت زیزو، شرایط برای کیلور ناواس تغییر کرده و دیروز او در دیدار مقابل سلتاویگو در ترکیب ثابت رئال مادرید قرار گرفت. در حالیکه شایعاتی در مورد جدایی ناواس شنیده می شد، او این اخبار را رد کرده است.

کیلور ناواس گفت: من هرگز تمایلی به مقایسه سرمربی ها با هم ندارم زیرا گذشته دیگر گذشته و در حال حاضر تنها رضایت همه بازیکنان تیم اهمیت دارد. این باشگاه بود که نیاز به تغییر را احساس کرد و ما بازیکنان فقط باید به تلاش کردن ادامه دهیم. مدتی بود در ترکیب رئال مادرید قرار نمی گرفتم اما حالا خوشحالم که فرصت بازی کردن را پیدا کرده ام و باید دید در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. من و خانواده ام از حضور در مادرید خوشحال هستیم و من نیز سعی می کنم از حضور در این تیم لذت ببرم و می خواهم تا پایان قراردادم در رئال مادرید بمانم.

وی ادامه داد: هر کسی ادعا می کند من تمرینات خوبی نداشته ام، یا من را خوب نمی شناسد یا اینکه در کمپ تمرینی رئال مادرید حاضر نبوده است. باید در حال زندگی کرد و همیشه در پایان تاریکی، نور وجود دارد. امروز آفتاب به سمت من طلوع کرده و من انگیزه زیادی برای بازی کردن دارم.

 

captcha
تازه ها
بیشتر