فوتبال ایران / شناسه خبر: 96145 / تاریخ انتشار : 1397/12/26 19:08
|

پیکان یک – صنعت نفت آبادان یک / رکوردزنی تساوی آبادانی‌ها در گینس

صنعت نفت آبادان پانزدهمین تساوی خود را در بازی مقابل پیکان کسب کرد.

پیکان یک – صنعت نفت یک / رکوردزنی تساوی آبادانی‌ها در گینس

یکشنبه 26 اسفند 97، هفته بیست و دوم هجدهمین دوره لیگ برتر، ساعت: 16:30، ورزشگاه شهدای شهر قدس، تماشاگر: 200 نفر

پیکان: یک                      گل: سعید واسعی (پیکان)

صنعت نفت آبادان: یک        گل: ماکومبا کانجی(صنعت نفت آبادان)

داور: امیر عرب براقی       کمک داور: محمدرضا ابوالفضلی، علیرضا ایلدروم

اخطار: شاهین ثاقبی (پیکان)

پیکان تهران: مهدی امینی، سیدمهران موسوی، سعید قائدی‌فر، حجت حق‌وردی، مگنو باتیستا، ماهان رحمانی، علی حمودی، شاهین ثاقبی، سعید واسعی، مهدی مؤمنی و محمد قاضی

سرمربی: حسین فرکی

 

صنعت نفت آبادان: شهاب گردان، فردین عابدینی، سیدمحمد قریشی، عقیل کعبی، سیروان قربانی، وینیسیوس فرانکو، مصطفی احمدی، طالب ریکانی، میلاد جهانی، حامد پاکدل و ماکومبا کانجی

سرمربی: پائولو سرجیو

 

دیدار تیم‌های پیکان تهران و صنعت نفت آبادان با نتیجه مساوی یک – یک خاتمه یافت. پیکان و صنعت نفت در حالی برابر هم بازی کردند که بارندگی شدید در شهرقدس و آب گرفتگی زمین چمن روی کیفیت فنی مسابقه تأثیر گذاشته بود و لغزندگی زمین کار را برای بازیکنان مشکل می‌کرد.

تیم حسین فرکی بعد از پیروزی روحیه بخش مقابل استقلال خوزستان، در غیاب آرمان قاسمی و امیرحسین کریمی که محروم بودند، تغییراتی را در ترکیب اصلی انجام داده و در نیمه اول ضمن اداره بازی از اندک موقعیت‌های خلق شده به خوبی استفاده کرد و با گل دقیقه 26 سعید واسعی از صنعت نفت پیش افتاد.

نفت آبادان با وجودی که در ترکیب ابتدایی‌ از چند بازیکن تهاجمی استفاده می‌کرد، طی نیمه اول در زمین لغزنده ورزشگاه شهرقدس نتوانست راهی به سمت دروازه پیکانی‌ها باز کند و نفتی‌ها در این نیمه برابر خط دفاعی منظم پیکان ناکام ماندند.

در نیمه دوم، تیم پیکان به حفظ نتیجه می‌پرداخت و نفت آبادان با انجام تغییراتی به دنبال فرار از شکست در این مسابقه بود. تلاش زردپوشان نفت در آخرین لحظات بازی به ثمر نشست و ماکومبا کانجی مهاجم آفریقایی صنعت نفت گل تساوی را در دقیقه 90 درون دروازه پیکان جای داد تا این دیدار با نتیجه یک – یک مساوی به پایان برسد.

پیکان با از دست دادن این پیروزی در رده دهم جدول قرار گرفت و نفت آبادان با یک پله نزول به رده سیزدهم جدول سقوط کرد.

 

 

2- 350

 

captcha
تازه ها
بیشتر