فوتبال ایران / شناسه خبر: 96144 / تاریخ انتشار : 1397/12/26 18:54
|

ذوب‌آهن 2 - استقلال خوزستان 0 / پیروزی با درخشش مطهری

مسابقه ذوب‌آهن در چارچوب هفته بیست و دوم مقابل استقلال خوزستان با برتری دو بر صفر به پایان رسید.

ذوب‌آهن 2 - استقلال خوزستان 0 / پیروزی با درخشش مطهری

یکشنبه 26 اسفندماه 97، هفته بیست و دوم هجدهمین دوره لیگ برتر، ساعت 16:30، ورزشگاه فولادشهر اصفهان

ذوب‌آهن: 2                      گل‌ها: امیرارسلان مطهری(40 و 72)

استقلال خوزستان: صفر

داور: علیرضا فغانی            کمک‌ها: محمد راهی، حمید نادری‌بلداجی

اخطار: وحید محمدزاده، کریستین اوساگوآنا، قاسم حدادی‌فر(ذوب‌آهن)

وحید خشتان(استقلال خوزستان)

بازیکن برتر: امیرارسلان مطهری(ذوب‌آهن)

 

ذوب‌آهن اصفهان: محمدرشید مظاهری، هادی محمدی، میلاد فخرالدینی، مسعود ابراهیم‌زاده، حمید بوحمدان، علیرضا چراغعلی (46- قاسم حدادی‌فر)، محمدرضا حسینی، مهران درخشان‌مهر (75- محمدرضا عباسی)، امیرارسلان مطهری، کریستین اوساگوآنا (57- محمدزبیر نیک‌نفس)

سرمربی: علیرضا منصوریان

 

استقلال خوزستان: فرزین گروسیان، میثم کریمی، سید ساسان شیرمردی، رضا نعامی (68- ناصر قلاوند)، مهرداد پورابوالقاسم، وحید حمدی‌نژاد (82- حسین پورحمیدی)، مصطفی کیانی، مجتبی رمضانی، وحید خشتان، رامین داوودی، رضا درویشی (57- سعید زارع)

سرمربی(موقت): کریم قنبری

ذوب‌آهن پس از روند ناکامی‌هایی که در این فصل داشت، هفته گذشته پیروزی ارزشمندی در مشهد مقابل پدیده مدعی قهرمانی به دست آورد تا شرایط خوبی برای ادامه لیگ برتر پیدا کند. انگیزه حاصل از همان پیروزی، بازیکنان را در بازی با استقلال خوزستان با تفکر برد وارد زمین می‌کرد. با این حال اما تا آخرین دقایق نیمه اول گلی بین دو تیم رد و بدل نشد. در دقیقه 40 اما اشتباه کیانی در محاسبات خود برای دفع توپ موجب شد تا ارسلان مطهری با فرصت‌طلبی در موقعیت گلزنی قرار بگیرد و با ضربه چیپ تماشایی دروازه استقلال خوزستان را باز کند و ذوب‌آهن با برتری یک بر صفر نیمه اول را به پایان برساند.

در دقیقه 70 هم پاس بلند از زمین ذوب‌آهن به پشت مدافعان استقلال خوزستان به ارسلان مطهری رسید که این مهاجم با عبور از شیرمردی، در موقعیت تک به تک با گروسیان قرار گرفت و با ضربه بغل پا به گوشه دروازه دومین گل تیمش را به ثمر رساند.

امیرارسلان مطهری در هفته گذشته لیگ برتر زننده تک گل ارزشمند و پیروزی‌بخش ذوب‌آهن مقابل پدیده شهرخودرو بود و در دیدار اخیرشان در لیگ قهرمانان آسیا نیز گل سوم و برتری تیمش برابر النصر عربستان را به ثمر رساند تا شایستگی‌های خود در جمع سبزپوشان اصفهانی را ثابت کند، اما او امروز که از ابتدا در ترکیب تیمش مقابل استقلال خوزستان قرار گرفته بود نیز عملکرد درخشانی ارائه داد و توانست هر دو گل برتری تیمش را بزند.

 

2- 360

 

captcha
تازه ها
بیشتر