ورزش ایران / شناسه خبر: 96122 / تاریخ انتشار : 1397/12/26 16:33
|

بعد از علیرضا دبیر، علیرضا حیدری هم ثبت نام کرد / همه آمدند!

در حالی که امیر رضا خادم اعلام کرده بود خودش را بهتر از همه کاندیداها می‌داند و به همین دلیل کاندیدا شده و بهتر است بقیه ورود نکنند، اما در یک روز دو قهرمان کشتی دبیر و حیدری ثبت نام کردند.

امروز روز شلوغی برای فدراسیون کشتی بود و دو چهره شاخص کشتی ایران برای حضور در انتخابات ثبت نام کردند. بعد از اینکه علیرضا دبیر صبح امروز برای حضور در انتخابات فدراسیون کشتی ثبت نام کرد، علیرضا حیدری هم با حضور در فدراسیون کشتی آمادگی اش را برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون کشتی اعلام کرد. 

علیرضا حیدری دارنده ۶ مدال جهان و المپیک است که تصمیم گرفته برای حضور در راس فدراسیون کشتی شانس خود را امتحان کند.

امیر رضا خادم و علیرضا دبیر شاخص ترین نفراتی هستند که پیش از این ثبت نام کرده‌اند. در بین اسامی سایر نفرات ثبت نام کننده نام عبدالمهدی نصیرزاده و محمدرضا توپچی قهرمان سابق کشتی آسیا نیز دیده می‌شود.

حضور حیدری و دبیر در یک روز می‌تواند حاوی پیغام مهمی باشد. امیررضا خادم در روز نخست ثبت نام از کاندیداها ثبت نام کرده بود و بعد در کنفرانسی اعلام کرد که خودش را بهتر از بقیه دانسته و بهتر از دیگران ورود نکنند اما حالا دو قهرمان نامی کشتی ثبت نام کردند و به احتمال زیاد فردا هم نفرات دیگری وارد عرصه انتخابات می‌شوند. ۲ روز دیگر زمان ثبت نام از انتخابات فدراسیون کشتی به پایان می‌رسد.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر