فوتبال ایران / شناسه خبر: 96113 / تاریخ انتشار : 1397/12/26 15:59
|

تفاضل، پرسپولیس را از مدعیان عقب می‌اندازد

شاگردان برانکو با تفاضل ۱۷ صدرنشین هستند. در حالی که استقلال، تراکتورسازی و سپاهان به ترتیب با تفاضل ۲۴، ۱۸ و ۱۹ شرایط بهتری نسبت به پرسپولیس دارند.

هنوز راه زیادی تا پایان فصل باقی مانده اما می‌توان گفت پرسپولیس یکی است مدعیان اصلی برای تکرار قهرمانی و هت‌تریک در بالا بردن جام است. قرمزها در حالی سال ۹۷ را به پایان رساندند که پیروزی برابر سپیدرود آنها را صدرنشین باقی گذاشت. حال آنکه فشردگی امتیازات تیم‌های بالای جدول به گونه‌ای است که کوچکترین لغزش می‌تواند به قیمت از دست رفتن قهرمانی در پایان فصل باشد.

پرسپولیس سه فصل پیش در بازی آخر بخاطر تفاضل گل جام را به استقلال خوزستان تقدیم کرد که البته دقیقا بعد از آن اتفاق، قانون منسوخ شده‌ی تفاضل گل برداشته شد تا حسرت قرمزها دوچندان شود. حالا هم پرسپولیس اگر چه خوش‌شانس است که قهخرمان را با تفاضل گل مشخص نمی‌کنند اما اختلاف گل‌هایش با دیگر مدعیان ممکن است در انتهای فصل دردسرساز شود.

در پایان بازی‌های هفته بیست و دوم، شاگردان برانکو در حالی صدرنشینی لیگ برتر را به خود اختصاص داده‌اند که تفاضل گل ۱۷ را دارند. این در حالی است که استقلال، تراکتورسازی و سپاهان به ترتیب با تفاضل ۲۴، ۱۸ و ۱۹ شرایط بهتری نسبت به پرسپولیس دارند.

 

11 – 180

 

کلیدواژه
captcha
تازه ها
بیشتر