ورزش جهان / شناسه خبر: 96086 / تاریخ انتشار : 1397/12/26 02:48
|

زیدان: می‌خواهیم فصل را به بهترین شکل تمام کنیم

سرمربی جدید رئال پس از برتری تیمش برابر سلتاویگو با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش ابراز امیدواری کرد که فصل را به بهترین شکل ممکن تمام کنند.

زیدان: می‌خواهیم فصل را به بهترین شکل تمام کنیم

سرمربی جدید رئال پس از برتری 2 گله تیمش برابر سلتاویگو با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش ابراز امیدواری کرد که فصل را به بهترین شکل ممکن تمام کنند.

زین‌الدین زیدان در این باره گفت: نیمه اول سختی داشتیم اما طبیعی بود. هواداران کمک کردند و بازیکنان تلاش کردند تا بهتر شویم.  خیلی خوشحالم چون مهمترین مساله پیروزی بود. نیمه اول بازی پیچیده به نظر می‌رسید اما در نیمه دوم خیلی خوب بودیم. برای ایسکو خوشحالم چون گل زد. 10 بازی دیگر داریم و باید به بهترین شکل ممکن فصل را تمام کنیم.

او در ادامه افزود: کورتوا را درست مثل ناواس دوست دارم. تیبو نشان داده  دروازه بان خوبی است اما می‌خواهم ناواس هم احساس کند اهمیت دارد. من فراموش نمی‌کنم کیلور اینجا چه کارهایی انجام داده است. او اخیرا کمتر بازی کرده و باید بازی کند. هیچ‌کس نمی‌تواند کارهایی را مارسلو و ایسکو  در رئال مادرید انجام دادند، پاک کند. من روی همه بازیکنان حساب می‌کنم. مارسلو هم دقیقا مثل کیلور است. اینطور نیست که بگوییم رگیلون و کورتوا جای ناواس و مارسلو را گرفته‌اند.

captcha
تازه ها
بیشتر