ورزش جهان / شناسه خبر: 96085 / تاریخ انتشار : 1397/12/26 01:41
|

اسپالتی: در دربی فقط برد می‌خواهیم

سرمربی اینترمیلان در آستانه دربی دلامدونینا می‌گوید تیمش تنها بدنبال برد در این دیدار و در نهایت کسب سهمیه لیگ قهرمانان است.

اسپالتی: در دربی فقط برد می‌خواهیم

سرمربی اینترمیلان در آستانه دربی دلامدونینا می‌گوید تیمش تنها بدنبال برد در این دیدار و در نهایت کسب سهمیه لیگ قهرمانان است. اسپالتی گفت: میلان اخیرا عملکرد بسیار خوبی داشته اما همین حالا نیز این تیم فقط یک امتیاز در سری آ بیشتر از ما دارد. ما می خواهیم فصل بعد هم در لیگ قهرمانان حضور داشته باشیم و در این میان ممکن است تیم سوم یا تیم دوم جدول شویم. میلان در هفته های اخیر قدرت خود را نشان داده، اما ما نیز قصد داریم سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنیم. اینتر کیفیت و ارزش خود را بازی های زیادی نشان داده است اما در دربی این مسائل مهم نیستند و تنها چیزی که اهمیت دارد نتیجه است.

وی درباره حذف از لیگ اروپا افزود: در دیدار مقابل فرانکفورت می توانستیم عملکرد بهتری ارائه دهیم و در بازی رفت نیز فرصت صعود به مرحله بعد را داشتیم. در بازی یکشنبه شب نسبت به دیدار مقابل فرانکفورت نفرات دیگری هم قادر به همراهی اینتر خواهند بود. در این دیدار نیز همانند دیدار رفت، دو مهاجم بزرگ در خط حمله دو تیم وجود دارند و هم لائوتارو مارتینز و هم کریستوف پیاتک می توانند نتیجه این دیدار را رقم بزنند. سال گذشته هم همه فکر می کردند کار ما تمام شده اما اینتر توانست سهمیه لیگ قهرمانان را بگیرد.

اسپالتی درباره شرایط مصدومان تیمش گفت: مارسلو بروزوویچ دیروز به خوبی تمرین کرد و کیتا بالده نیز مشکلی برای حضور در دربی نخواهد داشت اما راجا ناینگولان در این دیدار غایب خواهد بود.

captcha
تازه ها
بیشتر