ورزش جهان / شناسه خبر: 96029 / تاریخ انتشار : 1397/12/24 20:43
|

سولشر: مشتاق بازی‌های بزرگ هستیم/ برای رویارویی با بارسا هیجان‌ داریم

سرمربی یونایتد با اشاره به دیدار تیمش برابر بارسا در لیگ قهرمانان می‌گوید همه برای این بازی هیجان داریم.

سولشر: مشتاق بازی‌های بزرگ هستیم/ برای رویارویی با بارسا هیجان‌ داریم

اوله‌گنار سولشر، سرمربی یونایتد با اشاره به دیدار تیمش برابر بارسا در لیگ قهرمانان می‌گوید همه برای این بازی هیجان داریم. او که تیمش شاید سخت‌ترین قرعه ممکن را در یک‌چهارم نهایی پیش رو دارد می‌گوید: ما خواهان حضور در چنین بازی های بزرگی هستیم. در دو فینال با بارسا بازی کردیم و در سال ۲۰۰۸ توانستیم آن ها را حذف کنیم. فینال نیوکمپ هم که بزرگترین شب کارنامه فوتبالی من محسوب می شود. پس از ۲۰ سال بار دیگر باید به نیوکمپ بروم. بازیکنان و هواداران مشتاق فرا رسیدن چنین بازی هایی هستند. همه برای این بازی هیجان داریم.

او همچنین درباره بازی تیمش مقابل ولورهمپتون در جام حذفی گفت: هنوز برخی بازیکنانم در حال بازگشت از مصدومیت هستند. آنها این هفته بهتر تمرین کردند. لینگارد و هررا  با تیم تمرین کردند، اما گرینوود به دلیل بیماری این هفته تمرین نکرد. متأسفانه لوکاکو از ناحیه پا درد داشت. بنابراین امروز وضعیت او ارزیابی خواهد شد تا ببینیم می‌تواند به تیم ملحق شود یا خیر. فیل جونز هم برگشته است و با او  قوی‌تر به نظر می‌رسیم.

سولشر در ادامه افزود: ولوز فصل گذشته با عملکرد خوبش همه را تحت‌تأثیر قرار داد. آنها برنامه مشخصی داشتند و به جای جذب بازیکنانی از سطح پایین‌تر، سراغ بازیکنانی بالاتر از آن سطح رفتند و حالا می‌بینیم که در رده هفتم جدول قرار دارند. آنها به سبک بازی خود اعتماد دارند و مقابل چلسی فوق‌العاده خوب دفاع کردند. این تیم در بازی‌های خانگی با قدرت پاسکاری بالا، رقبا را تحت فشار می‌گذارد.

 

captcha
تازه ها
بیشتر