ورزش جهان / شناسه خبر: 96028 / تاریخ انتشار : 1397/12/24 19:42
|

کلوپ: قرعه محبوبم پورتو نبود!

سرمربی لیورپول در حالیکه تیمش در یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان با ضعیف‌ترین تیم این مرحله روبرو می‌شود، می‌گوید این قرعه مورد علاقه‌اش نبوده است.

کلوپ: قرعه محبوبم پورتو نبود!

سرمربی لیورپول در حالیکه تیمش در یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان با ضعیف‌ترین تیم این مرحله روبرو می‌شود، می‌گوید این قرعه مورد علاقه‌اش نبوده است. آنها فصل قبل با 5 گل موفق به غلبه بر پورتو شدند و کلوپ معتقد است این نتیجه انگیزه بالایی به حریف برای جبران می دهد.

او می‌گوید:چه می توانم بگویم؟ پیش از این با پورتو بازی کرده ایم و می دانیم آنها چقدر تیم باکیفیتی هستند. گرچه نتیجه در پایان عجیب بود اما در بازی دوم ما شاهد شخصیت پورتو و کیفیت آنها بودیم. باید برای دیدار مقابل پورتو آماده باشیم اما تنها در همان مقطع برگزاری آن دیدار به حریف فکر خواهیم کرد. قطعا شکست سال قبلی می تواند به آنها انگیزه بیشتری داده و می تواند به پورتو کمک کند. پورتو در قرعه های مورد علاقه من نبود، اما اکنون آنها حریف ما هستند و ما باید با آنها بازی کنیم. ابتدا باید مطمئن شوید همه بازیکنان تیم شما به حریف احترام می گذارند و ما این کار را قطعا انجام خواهیم داد. ما در مورد کیفیت پورتو آگاهیم و هواداران ما نیز به آنها احترام خواهند گذاشت.

کلوپ همچنین درباره دیدار پیش رو مقابل فولام گفت: بازی بسیار مهمی پیش روی ماست. به هیچ موضوع دیگری به جز شرایط خودمان در لیگ برتر فکر نمی کنیم و فقط می خواهیم از فرصت ها استفاده کنیم. فولام فصل دشواری داشته اما اخیرا هوای تازه ای در تیم آنها جریان یافته و اگرچه این تیم مغلوب چلسی و لسترسیتی شد، اما نمایش چشمگیری داشت و ما از لحظه اول باید به دنبال کسب پیروزی باشیم. ما به بازی های منچسترسیتی فکر نمی کنیم و گرچه بازی آنها مقابل یونایتد دشوار است، اما تمام تمرکز ما پیروزی در بازی های خودمان خواهد بود.

captcha
تازه ها
بیشتر