فوتبال ایران / شناسه خبر: 96026 / تاریخ انتشار : 1397/12/24 19:30
|

مهدی کیانی هافبک سپاهان پس از تساوی مقابل فولاد ابتدا درباره اینکه آیا او در هر دو نیمه کارت زرد گرفته، گفت:« نه من همان صحنه ای که در نیمه اول تکل زدم یک کارت زرد گرفتم و دیگر هیچ اخطاری نگرفتم و کارت زرد نیمه دوم را حسن جعفری بود که دریافت کرد.»

کیانی سپس می‌رود سراغ بحث‌های بازی و می‌گوید: «به هر حال می دانستیم با توجه به بازیکنانی که فولاد در اختیار دارد بازی سختی  خواهیم داشت. مخصوصا با حمایت تماشاگرانشان که امروز برای این تیم سنگ تمام گذاشتند و تیمشان را تشویق کردند. همانطور که خود شما دیدید اگر فرصت های ما تبدیل به گل می شد ما می توانستیم 5 یا 6 گل بزنیم ولی متاسفانه هر چه زدیم به در بسته خورد. ده تا پانزده دقیقه آخر هم طبیعی است که تیمی که گل بزند عقب می نشیند و در نهایت در همین زمان با بدشانسی گل خوردیم و بازی مساوی شد.»

کیانی به یک امتیاز راضی نیست: "واقعا یک امتیاز به درد ما نمی خورد و ما صرفا برای برد به زمین آمدیم؛ ولی حالا امیدواریم تا بتوانیم در بازی های بعدی این نتیجه را جبران کنیم ."

کیانی درباره احتمال قهرمانی سپاهان گفت:«خب تیم  ما پتانسیل بالایی دارد. ما امسال مجموعه و تیم خوبی داریم. همه چیز مهیاست تا ما در این فصل به قهرمانی برسیم. مطمئن باشید در ادامه لیگ با تمام قدرت کار می کنیم و می جنگیم تا یک عیدی خوب به هواداران عزیزمان بدهیم.»

مهدی کیانی درارتباط با هوارادانی که امروز در ورزشگاه به تماشای بازی آمدند گفت: «فوتبال بدون هوادار هیچ لذتی ندارد و من  به همه مردم خونگرم اهواز تبریک می گویم که بدون هیچ گونه بی احترامی فقط تیمشان را تشویق کردند. امیدوارم که در همه جای ایران از جمله تبریز و اصفهان تماشاگرانشان بیایند و تیمشان را حمایت کنند. در خصوص چمن ورزشگاه هم باید بگویم همه چیز عالی بود و به نظر من هر شهری که چنین هوادارانی دارد باید دو استادیوم  با این کیفیت داشته باشد.»

12

captcha
تازه ها
بیشتر