فوتبال ایران / شناسه خبر: 95996 / تاریخ انتشار : 1397/12/24 16:19
|

بازی امیدها پشت درهای بسته

اعضاى تیم المپیک سوریه در تهران استقرار یافته و نخستین تمرین خود را عصر امروز(جمعه) از ساعت ١٥ برگزار مى کنند.همچنین دومین جلسه تمرینى تیم سوریه روز شنبه انجام خواهد شد و پس از آن دیدار تدارکاتى دو تیم روز یکشنبه ساعت ١٥ در مرکز ملى فوتبال ایران برگزار مى شود.این مسابقه طبق درخواست سرمربى تیم ملى امید ایران پشت درهاى بسته برگزار مى شود.

گفتنی است تمرینات بدنسازى و آمادگى جسمانى بازیکنان تیم امید صبح روز پنج شنبه در دو گروه و در مجموعه پک برگزار شد.شاگردان کرانچار عصر امروز(جمعه) از ساعت ١٦:٣٠ تمرینات خود را در زمین چمن مرکز ملى فوتبال دنبال مى کنند.

عبدی سرمربی نوجوانان شد

به پیشنهاد کمیته فنی و توسعه فوتبال و تصویب هیات رئیسه فدراسیون، حسین عبدی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوان انتخاب شد.لازم به توضیح است، فدراسیون فوتبال از زحمات و تلاشهای عباس چمنیان – سرمربی تیم ملی نوجوانان که به دستاوردهای ارزشمند انجامید، نهایت تقدیر و تشکر را دارد.

پورموسوی در بوشهر

 سید سیروس پور موسوی سرمربی تیم جوانان روز چارشنبه در بوشهر حضور یافت و‌مسابقات مرحله پایانی لیگ جوانان کشور را در شهر زیر نظر گرفت. تیم جوانان برای مسابقات مقدماتی آسیایی در سال ۹۸ اماده می‌شود.همچنین محمد نجفی رئیس هیات فوتبال استان بوشهر در مسابقات آتی برای پور موسوی و تیم ملی جوانان ارزوی موفقیت کرد.

تاج در کرمان

مهدی تاج ظهر پنجشنبه در دیدار با فدایی استاندار کرمان با بیان اینکه "هر جا تیم سهمیه‌ای دادیم تیم اوت شده است" گفت:« زیرساخت‌های استان کرمان زمینه وجود یک تیم لیگ برتری را دارد.»وی با ابراز اینکه "از سفر به استان کرمان بسیار خوشحالم و امسال برای سومین مرتبه است که به کرمان سفر می‌کنم" افزود:« فوتبال بانوان استان کرمان بسیار خوب است و در سطح کشور نیز از آنها استفاده می‌شود.»

3-300

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر