فوتبال ایران / شناسه خبر: 95985 / تاریخ انتشار : 1397/12/24 15:22
|

نجات‌یافته زلزله کرمانشاه میهمان پرسپولیسی‌ها

تمرین آخر پرسپولیس قبل از سفر به رشت، یک میهمان ویژه داشت. در این تمرین که ساعت 11 صبح در ورزشگاه درفشی‌فر و در سالن انجام شد، یکی از نجات‌یافتگان زلزله کرمانشاه حضور پیدا کرد و تمرین را از نزدیک دید. اعضای تیم پرسپولیس پس از حضور در زمین و قبل از شروع تمرین، میزبان یکی از زلزله‌زده‌های کرمانشاه بودند که چند روز زیر آوار بود و در آن سانحه تمام خانواده خود را از دست داد. در جریان این برنامه، برانکو ایوانکوویچ پیراهنی را به این نجات یافته زلزله هدیه داد که همه اعضای تیم آن را امضا کردند.

 

تمرین پرسپولیس با حضور مصدومان

تیم پرسپولیس، تمرین خود را پس از یک روز استراحت، پنجشنبه از سر گرفت. تمرین در زمین با حضور و تشویق هواداران و با گرم کردن و تمرینات بدنی آغاز شد. شایان مصلح، امید عالیشاه، حسین ماهینی و محسن ربیع‌خواه هم در این مرحله حضور داشتند.  در ادامه، فوتبال در نیمی از زمین در دستور کار قرار گرفت. پس از فوتبال درون تیمی، حسین ماهینی با مارکو و شایان مصلح هم با پزشک تیم به تمرین اختصاصی پرداختند. سعید حسین‌پور، سعید کریمی، مهدی شریفی، آدام همتی، امید عالیشاه و سروش رفیعی با زلاتکو ایوانکوویچ تمرین کردند و برانکو روی تمرین پاس‌های بلند و انتقال بازی بین فازهای دفاع و حمله را مرور کردند.

 

تغییر کمک داور بازی سپیدرود و پرسپولیس

دپارتمان داوران فدراسیون از تغییر کمک داور اول بازی سپیدرود رشت و پرسپولیس خبر داد. بازی سپیدرود رشت و پرسپولیس از هفته بیست ‌و دوم لیگ برتر، در حالی شنبه هفته آینده برگزار می‌شود که با اعلام کمیته داوران، اسد حاج‌محمدی به جای آرمان اسعدی به عنوان کمک اول این بازی را قضاوت می‌کند. دلیل این تغییر اعلام نشده.

 

اعلام برنامه تمرینات پرسپولیس در تعطیلات نوروزی

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس برنامه نوروزی تیمش را مشخص کرد. طبق برنامه‌ای که برانکو برای تیمش در نظر گرفته است، تمرینات سرخپوشان بعد از بازی با سپیدرود همچنان در تهران ادامه خواهد داشت. برانکو و دستیاران کرواتش در تاریخ 28 اسفند راهی کرواسی خواهند شد و سرخپوشان از این روز تا تاریخ 3 فروردین ماه سال آینده به استراحت خواهند پرداخت. قرار است دور جدید تمرینات پرسپولیس در سال جدید در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شود.

350-11

کلیدواژه
پرسپولیس
captcha
تازه ها
بیشتر