فوتبال ایران / شناسه خبر: 95980 / تاریخ انتشار : 1397/12/24 14:27
|
مصدومان ما ازاستقلال بیشتراست

جلالی: منتظر بازی خالصانه نساجی مقابل استقلال باشید

مجید جلالی، سرمربی تیم نساجی ازبازیکنانش ارائه یک بازی خالصانه را می‌خواهد. او با همین هدف تیمش را راهی میدان بازی با استقلال می‌کند.

مجید جلالی اعتقاد دارد که نساجی با بازی های پردردسری مواجه است:« ما در مجموعه‌ای از بازی‌های پرچالش هستیم که فرصت خوبی برای تیم ما و بچه‌های ماست که خودشان را اثبات کند. در بازی‌هایی که انجام دادیم بازیکنان با تمام وجودشان با موج مشکلات ریز و درشتی که داشتیم تلاش کردند و با تمام وجودشان سعی کردند بهترین کیفیت را ارائه دهند.» بازی خالصانه به گفته آقا معلم هدف نهایی نساجی چی هااست:« بازیکنان ما تلاش می‌کنند بهترین کیفیت خود را نشان دهند و در آزادی یکی از بهترین و خالصانه‌ترین مسابقات خود را به نمایش بگذارند. انشاالله هواداران بی‌شمار نساجی فردا در ورزشگاه این بازیکنان را حمایت خواهند کرد.» سرمربی نساجی ازاینکه می‌گویند استقلال مهره هایش را دراختیارندارد، چندان خوشحال نیست:« اگر استقلال دو بازیکنش را نداشته باشد آنها بازیکنان زیادی روی نیمکت دارند. اگر من شرایط نساجی را بگویم مطمئنا متوجه می‌شوید سخت‌تر از استقلال است. ما ولیسیانی را در اختیار نداریم، احمد عبدالله‌زاده در ترکیب مان نداریم،  مهدی نظری و عباس‌زاده را در اختیار نداریم بنابراین مشکل ما از استقلال حادتر است ولی ما یک تیم خوب هستیم وجوانان زیادی داریم که با انگیزه کار می‌کنند و اگر می‌گویم نساجی فردا فوتبال قابل قبولی ارائه می‌دهد و قاطعانه در مورد این حرف می‌زنم دلیلش تمریناتی است که طی روزهای گذشته از بازیکنان دیده‌ام.»

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در مورد اینکه ظاهرا هواداران هواداران نساجی قرار است با تعدادی اتوبوس به تهران بیایند،‌گفت:« شهر تهران که نزدیک است و هواداران می‌آیند ولی ما در شهر جم و مسجدسلیمان تنها نبودیم و هواداران ما به ورزشگاه آمدند که از آنها ممنون هستیم و امیدوارم آنها در این راه سلامت باشند. حمایت آنها به بازیکنان ما انرژی و روحیه می‌دهد و فردا هم بیشتر از همیشه آنها را در ورزشگاه خواهید دید.»

جلالی در مورد اینکه وضعیت مصدومیت عباس‌زاده به کجا رسید و این بازیکن چه زمانی آماده مسابقات می‌شود، این پاسخ را داد:« معلوم نیست او دو هفته پیش تمریناتش را با ما شروع کرد و بعد دوباره مصدوم شد خودش انگیزه زیادی داشت که به مسابقات برسد و کمی عجله کرد و دوباره از همان ناحیه مصدوم شد. فکر می‌کنم اواخر فروردین او بتواند برای ما بازی کند.»

1

captcha
تازه ها
بیشتر