ورزش جهان / شناسه خبر: 95954 / تاریخ انتشار : 1397/12/23 03:36
|

اسپالتی: نباید مصدومیت‌ها را بهانه کنیم/ فعلا به دربی فکر نمی‌کنم

سرمربی اینتر که تیمش با مشکلات و مصدومیت‌های زیادی روبروست معتقد است نباید این مسائل بهانه‌ای برای عدم نتیجه‌گیری باشد.

اسپالتی: نباید مصدومیت‌ها را بهانه کنیم/ فعلا به دربی فکر نمی‌کنم

لوچانو اسپالتی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل اینتراخت فرانکفورت در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ اروپا از دشواری‌های جدال با نماینده آلمان سخن گفت.

سرمربی اینترمیلان در این باره گفت: بهانه کردن غایبان برای صعود نکردن، بی‌فایده است. ما مربیان در این لحظات است که باید تیم خودمان را آماده کنیم. کیتا بالده وضعیت خوبی دارد، اما بروزوویچ با وجود اینکه در لیست ما حاضر است، روی نیمکت خواهد نشست. در مهمترین مقطع فصل هستیم. فقط باید به بازی با اینتراخت فرانکفورت فکر کنیم. فعلاً به دربی میلان و سایر دیدارهای پیش رو توجهی نخواهیم داشت.

اسپالتی در ادامه اظهار داشت: یک تیم با بازیکنانی که در دسترس هستند به میدان می‌رود و باید برای پیروزی تلاش کند. از حالا تا پایان فصل از هر یک از بازیکنانم انتظار بیشتری دارم و باید با مسئولیت پذیری بیشتر و در سطح فردی بالاتری به میدان بروند. در این بازی‌ها باید از تجربه خودمان در بازی‌های اروپایی بهره ببریم. از فردا تا پایان فصل به بازیکنانی باهوش و با تمرکز نیاز داریم.

وی با بیان اینکه «مشکلات و مصدومیت‌ها بهانه خوبی برای عدم کسب نتیجه نیست.»، خاطر نشان کرد: پریشیچ در بازی رفت آسیب دید، اما مانند بقیه بازیکنان، نقشی حیاتی در بازی ما دارد. امیدوارم او طی روزهای آینده به بهترین فرم خود برسد. دیدار مقابل اینتراخت فرانکفورت دشوار خواهد بود و برای گل نخوردن باید شخصیت لازم را نشان بدهیم. در نیمه اول بازی رفت، عملکرد خوبی داشتیم و موظفیم این مدل بازی کردن را تکرار کنیم. در این راستا نیاز است  از همان دقیقه اول، جدیت لازم را نشان بدهیم.

captcha
تازه ها
بیشتر