ورزش جهان / شناسه خبر: 95952 / تاریخ انتشار : 1397/12/23 03:14
|

والورده: مسی امشب فوق‌العاده بود/ مهم نیست به چه تیمی می‌خوریم

بارسلونا بازهم با هنرنمایی مسی موفق شد در لیگ قهرمانان به برتری برسد و سرمربی تیم در پایان دیدار به تمجید از ستاره تیمش پرداخت.

والورده: مسی امشب فوق‌العاده بود/ مهم نیست به چه تیمی می‌خوریم

بارسلونا بازهم با هنرنمایی مسی موفق شد در لیگ قهرمانان به برتری برسد و این بار لیون بود که قربانی آبی و اناری‌ها شد. ارنستو والورده، سرمربی بارسا در پایان بازی گفت:« این یک بازی چمپیونزلیگ بود و طبیعی است که در دقایقی بازی به نفع ما پیش نرود و احساس خطر کنیم. بازی در مجموع در اختیار ما بود و حتی می توانستیم بیش از 5 گل هم بزنیم. نیمه اول عالی بودیم ولی در نیمه دوم، لیون بازی ریسکی را در دستور کار قرار داد و جلو کشید و به یک گل هم دست یافت. در لیگ قهرمانان و پس از زدن دو گل هم نمی توان عقب نشست و بازی را ساده گرفت. در ابتدای نیمه دوم نمی توانستیم مهاجمان را خوب تغذیه کنیم و پس از گل لیون این حس به ما دست داد که ممکن است گلی دیگر دریافت کنیم هرچند که حریف صاحب موقعیت های آشکار گلزنی نمی شد.»

او درباره درخشش مسی گفت: نه تنها مسی که همه ما تمام تمرکز اصلی را روی لیگ قهرمانان گذاشته ایم. مسی امشب فوق‌العاده بازی کرد. همه تیم های صعود کننده به شایستگی راهی یک چهارم نهایی شده اند. نمی توان فقط به یک یا دو تیم اشاره کرد. مهم نیست حریف دور بعد چه تیمی است. همه تیم ها دشوارند.

captcha
تازه ها
بیشتر