ورزش جهان / شناسه خبر: 95942 / تاریخ انتشار : 1397/12/22 20:40
|

امری: بازی‌های سخت را دوست دارم

سرمربی آرسنال که تیمش فردا شب برای جبران شکست برابر رن فرانسه به مصاف این تیم می‌رود از علاقه‌اش به دیدارهایی چنین دشوار و رقبایی قدرتمند می‌گوید.

امری: بازی‌های سخت را دوست دارم

توپچی‌ها در دیدار رفت 1-3 در فرانسه مغلوب رن شدند و فردا شب برای صعود به مرحله بعدی لیگ اروپا، باید در خانه خود این شکست سنگین را جبران کنند.

اونای امری درباره این دیدار گفت: ما بیش از این ها از خودمان انتظار داریم. اینکه ما علاقمندیم در رقابت های مهم شرکت کرده و در مقابل تیم های دشوار قرار بگیریم اتفاقی مثبت است و  می خواهیم نتیجه ای همانند دیدار برگشت برابر باته بوریسف را تکرار کنیم. در این مرحله نیز همانند مرحله قبلی در دور رفت نتیجه بدی گرفته ایم و فردا شب مسابقه دشواری پیش رو خواهیم داشت. ما تلاش می کنیم در هر جلسه تمرینی و بازی های پیش رو بهترین عملکرد را ارائه دهیم و انتظار بالایی از خودمان داریم. من علاقمند به بازی های دشوار با بازیکنان قدرتمند در تیم رقیب هستم.

وی ادامه داد: ما باید در بازی فردا شب در کنار هواداران خود فضای فوق العاده ای ایجاد کرده تا بتوانیم در 90 دقیقه بهترین عملکرد را ارائه دهیم. ما نیاز داریم با هیجان بالا در کنار هواداران بازی کنیم، اما تصمیمات ما باید به صورت هوشمندانه در ذهن ما صورت گیرد. ما نیاز به کنترل جریان مسابقه طی 90 دقیقه و حتی بیشتر از آن نیز داریم.

امری با اشاره به بازگشت الکساندر لاکازت پس از محرومیتش گفت: همه می دانیم که الکس لاکازت برای ما بسیار مهم بوده و بدیهی است با حضور او، بازیکنانی بیشتر و باکیفیت خصوصا در خط میانی و حمله در اختیار داریم.

captcha
تازه ها
بیشتر