فوتبال ایران / شناسه خبر: 95913 / تاریخ انتشار : 1397/12/22 17:02
|
منشا می‌‌توانست این روزها به پرسپولیس کمک کند

پروین: نمی‌دانم چرا بازی‌‌های لیگ اینقدر فشرده است

علی پروین در باره بازی پرسپولیس و السد می گوید:« نمی‌دانم چرا بازیکنان پرسپولیس با وجود گذشت چندین هفته از بازی‌ها هنوز هماهنگ نشده‌اند. واقعا نمی‌دانم چرا نفرات تیم برانکو با هم هماهنگ نیستند. می‌گویند نفرات جدید جذب کردیم ولی بازیکنان جدید آنقدر زیاد نیستند که هماهنگی آنها این همه زمان ببرد. پرسپولیس مقابل السد بازی خوبی کرد اما لامصب! دقیقه 94 السد روی اشتباه کمک داور به گل رسید و با همین گل زنگ خطر برای پرسپولیس به صدا در آمد. فوتبال امروز به دلیل پیشرفت‌های زیادی که داشته بیشترین گل‌هایش در دقایق آخر به ثمر می‌رسد.»

او در باره مشکلات پرسپولیس معتقداست:«معتقدم پرسپولیس مفت منشا را از دست داد. این بازیکن در خط حمله می‌توانست کمک حال تیم برانکو باشد ولی خیلی راحت از این تیم کنار گذاشته شد.منشا در این روزها می‌توانست به پرسپولیس کمک کند.

پروین حرفهایش را اینطور ادامه میدهد:«همانطور که گفتم زنگ خطر برای استقلال و پرسپولیس به صدا در آمده است. همه چیز خطری شده است. برانکو هم باید فکری به حال تیمش کند. من فکر می‌کنم بازیکنان استقلال و پرسپولیس عادت به روزهای پرفشار ندارند. روز گذشته بازی استقلال و العین را هم دیدم. دیدید بازیکنان استقلال به دلیل خستگی یکی یکی مصدوم شده و زمین می‌خوردند.نمی‌دانم چرا برنامه لیگ اینقدر فشرده است؟ نه بازی ملی داریم، نه جام ملت‌ها است و نه جام جهانی.در جریان بازی عضلات بازیکنان استقلال به دلیل فشردگی می‌گرفت. فراموش نکنید استقلال و پرسپولیس در آسیا مثل رقبا مهره های آنچنانی ندارند که سیستم چرخشی را  استفاده کنند. به نظرم در آسیا برانکو  و شفر باید فکری به حال تیمشان کنند چون هواداران کم کم ناراحت می‌شوند.»

این پیشکسوت فوتبال کشورمان  اشاره ای به ناراحتی هواداران دارد:« وقتی از ۲ بازی یک امتیاز می‌گیرید یعنی هوادار ناراحت است. یک امتیاز نه در شان پرسپولیس است و نه در شان استقلال. ذوب‌آهن 4 امتیاز دارد و از این دو تیم بهتر امتیاز گرفته است. حداقل استقلال و پرسپولیس از این ۲ بازی باید یکی را می‌بردند.»

پروین حرفهایی هم درباره تیم امید دارد:«به نظرم بر خلاف تصورها تیم امید کار خیلی خیلی سختی دارد. شما تیم ملی عراق را ببینید که خیلی از بازیکنانش در همین جام ملت‌های آسیای گذشته بازی کردند.من پیش بینی می‌کنم بازی های سختی در انتظار تیم امید است و در حین بازی پیشکسوتان با استیلی حرف زدم و به او گفتم کارشان خیلی سخت است. به استیلی گفتم مواظب باش، فکر نکن روزهای راحتی در انتظار تو و تیم امید است، همه تیم های خوبی هستند به خصوص تیم ملی عراق.با توجه به میزبانی امیدوارم تیم ملی امید ما صعود کند.»

سرمربی اسبق تیم ملی کشورمان در باره بازیهای باقی مانده از لیگ برتر می‌گوید:«شاید خیلی ها تصور کنند بازی بعدی پرسپولیس مقابل سپیدرود راحت باشد اما بازی در زمین رشت و در چمن مصنوعی برای برانکو و شاگردانش خیلی سخت خواهد شد. استقلالی‌ها هم فکر می‌کنند بازی با نساجی آسان است ولی اینطور نیست.در نیم فصل دوم همه تیم ها نسبت به یکدیگر شناخت دارند.

یک

 

captcha
تازه ها
بیشتر