ورزش ایران / شناسه خبر: 95912 / تاریخ انتشار : 1397/12/22 16:54
|

 

مجمع انتخاباتی فدراسیون سه گانه به ریاست محمدرضا داورزنی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان و با حضور اعضای مجمع برگزار شد. باقرزاده به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک و محمدشروین اسبقیان رئیس دفتر امور مشترک فدراسیون ها نیز در این انتخابات حضور داشتند.

برای ریاست فدراسیون سه گانه، 16 کاندیدا به نام‌های سیداصغر آزوره، فاطمه ابوالقاسمی، امین احمدی، بابک امیری‌نژاد، مهرعلی باران چشمه، علی‌اکبر حسن پور حیدری، فروزان زاهدمنش، بهمن صفری مرمتی، ایرج عرب، منوچهر عزیزی، عبدالرحمن قاسمی نافچی، مهدی گودرزی، مهدی مبینی، مسعود محمدی جوزدانی، سیدرضا میرابوطالبی و غلامرضا نباتچیان تایید شده بودند که آزوره، احمدی، امیری‌نژاد و میرابوطالب انصراف دادند و 7 نفر نیز با عدم حضورشان در مجمع انصرافشان را اعلام کردند تا رقابت بین 5 کاندیدای باقی‌مانده ادامه پیدا کند.

در نهایت گودرزی با 13 رای و باران چشمه با 9 رای به دور دوم رفتند. حیدری و مبینی هر کدام 7 رای به دست آوردند و عزیزی نیز 5 رای کسب کرد. از ۴۲ رای ماخوذه یک رای باطله نیز در دور اول اخذ شد.

در پایان این مرحله از انتخابات حسن‌پور حیدری و عزیزی از اعضا خواستند نفراتی که به آنها رای داده‌اند، در مرحله نهایی به باران چشمه رای بدهند اما حتی این آرا هم به باران چشمه کمک نکرد و در نهایت گودرزی با 26 رای برای 4 سال به عنوان رئیس فدراسیون سه گانه انتخاب شد. باران چشمه نیز 16 رای از 42 رای مأخوذه را کسب کرد.

 

captcha
تازه ها
بیشتر