فوتبال ایران / شناسه خبر: 95909 / تاریخ انتشار : 1397/12/22 16:52
|

تست خون بازیکنان امید

صبح امروز(چهارشنبه) ابتدا از کلیه بازیکنان تیم امید آزمایش خون گرفته شد و پس از آن بازیکنان با نظر کادر فنی در گروه های پنج نفره تست آمادگی جسمانی را پشت سر گذاشتند.همچنین عصر امروز اعضای تیم امید استراحت می کنند و صبح پنجشنبه در مجموعه پک تمرینات خود را دنبال خواهند کرد.گفتنی است تیم فوتبال امید ایران جهت انجام یک مسابقه تدارکاتی برابر سوریه در روز یکشنبه 26 اسفند آماده می شود و پس از آن وارد رقابت های مرحله انتخابی المپیک خواهد شد که از دوم تا ششم فروردین در تهران برگزار می شود.

ساحلی با یک محروم

باتوجه به دو دیدار تیم فوتبال ساحلی کشورمان در مرحله گروهی از مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی 2019 که به ترتیب مقابل تیم های عراق و عمان برگزار شد ، امیرحسین اکبری ملی پوش ایران به دلیل دریافت دو کارت زرد در هرکدام از این دو بازی ، بازی مرحله بعدی مقابل ژاپن که فردا (پنجشنبه) از ساعت 14 برگزار می شود را از دست داد. تیم فوتبال ساحلی در دیدار مقابل ژاپن با لباس یکدست سفید به میدان خواهد رفت. همچنین ژاپنی‌ها با لباس اصلی خود یعنی سورمه‌ای مقابل ایران صف آرایی می کنند.

گوچی با سیدنی در قعر

در ادامه دیدارهای هفته دوم گروهی لیگ قهرمانان آسیا و از گروه H امروز(چهارشنبه) تیم‌های کاوازاکی ژاپن و اف‌سی سیدنی استرالیا به مصاف  هم رفتند که میزبان ژاپنی به پیروزی یک بر صفر رسید.  سایتو در دقیقه 83 گل 3 امتیازی کاوازاکی ژاپن را به ثمر رساند.رضا قوچان‌نژاد، مهاجم ایرانی تیم اف‌سی سیدنی از دقیقه 67 به جای آلکس بوکسه وارد میدان شد.در دیگر بازی همزمان این گروه تیم اولسان هیوندایی کره‌جنوبی پذیرای شانگهای SIPG چین بود و با گل دقیقه 67 نگانو یک بر صفر پیروز شد. تیم اف‌سی سیدنی استرالیا با یک امتیاز قعرنشین این گروه است.

سردار در اسپانیا

کاروان تیم زنیت امشب( چهارنشبه شب) عازم اسپانیا می شود تا خود را برای دیداربا ویارئال آماده کند. سردار آزمون، ستاره ایرانی زنیت نیز به همراه تیمش امشب عازم این کشور خواهد شد.بازی رفت زنیت با ویارئال با نتیجه 3 بر یک به نفع تیم اسپانیایی به پایان رسید. آزمون تنها گل زنیت را در این دیدار به ثمر رسانده بود.

 3-350

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر