ورزش ایران / شناسه خبر: 95905 / تاریخ انتشار : 1397/12/22 16:34
|
داورزنی: مجامع به بلوغ رسیده‌اند

در سمینارها رویارویی مستقیم با رژیم اشغالگر اتفاق نمی‌افتد

آنقدر اتفاق‌های عجیب و غریب در مجامع انتخاباتی فدراسیون‌ها افتاده که محمدرضا داورزنی در هر مجمع انتخاباتی مجبور است، توضیح بدهد " انتخابات مهندسی نشده است."

آنقدر اتفاق‌های عجیب و غریب در مجامع انتخاباتی فدراسیون‌ها افتاده که محمدرضا داورزنی در هر مجمع انتخاباتی مجبور است، توضیح بدهد " انتخابات مهندسی نشده است."

محمدرضا داورزنی در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون سه گانه می گوید:« امسال یک کار مضاعفی به ما اضافه شد؛ یعنی ابلاغ ممانعت از حضور بازنشسته‌ها. در یکی دو هفته پایانی سال تلاش کردیم که 7، 8 فدراسیون را تعیین تکلیف کنیم و شما شاهد یک نمایش بسیار خوب دموکراسی بودید. برای هیچ کس قابل پیش بینی نبود که چه کسی انتخاب می‌شود. مجمع انتخاباتی اصلا مهندسی شده نبود. اینکه رییس در مرحله دوم انتخاب می‌شود به این معنا است که روح دموکراسی در مجامع جاری است. مجامع هندبال، هاکی و سه گانه به گونه‌ای برگزار شد که نشان می دهد اعضای مجمع به این بلوغ رسیده‌اند که به چه کسی رای دهند.»

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش درباره مجمع انتخاباتی سه گانه توضیح بیشتری می‌دهد:« انتخابات خوبی بود و نامزدها آرای نزدیکی به هم داشتند تا جاییکه کار به دور دوم کشیده شد و درنهایت گودرزی برای ۴ سال به عنوان رئیس انتخاب شد. آرزوی توفیق برای او داریم و امیدوارم با برنامه‌ای که ارائه داده و با همفکری سایر نامزدها و اعضای مجمع شاهد، روزهای خوب برای سه‌گانه کشور باشیم.»

داورزنی در مورد اینکه ظاهرا بعضی از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نامزدها به اعضای مجمع می‌گفتند به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ چه کسی رای بدهند و به چه کسی رای ندهند، می‌گوید:«‌ اینکه سر جای خود با یکدیگر صحبتی می‌کنند، مشکل خاصی ندارد و برخلاف مجمع نیست. از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سوی دیگر کسانی که در مجمع حضور دارند خودشان به این بلوغ رسیده‌اند به چه کسی باید رای بدهند و همه موارد را می‌دانند. حالا دیگر بحث‌های رقابتی به پایان رسیده و همه باید کمک کنیم تا سه‌گانه ما در مسیر درستی قرار بگیرد.»

او در بخش دیگری از صبحت‌هایش با سوالی درباره حضور دبیر فدراسیون ژیمناستیک در کلاس مربیگری که نماینده رژیم صهیونیستی هم در آن شرکت داشته، مواجه می‌شود که در پاسخ می‌گوید:« شرکت در کلاس‌های مربیگری، سیمنارها یا اجلاس‌ها با دیدگاهی که ما نسبت به رژیم صهیونیستی داریم متفاوت است، چون در این مراسم مبارزه و رویارویی مستقیم صورت نمی‌گیرد. دوستان نباید این‌طور به این موضوع می‌پرداختند. به هر حال در همه سمینارها یا آژانس‌ها ممکن است نماینده‌ای هم از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ رژیم صهیونیستی باشد و ما نمی‌توانیم به این دلیل در آن اجلاس شرکت نکنیم و از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ حق جمهوری اسلامی ایران دفاع نکنیم. در مجموع رژیم صهیونیستی را به رسمیت نمی‌شناسیم و رویارویی مستقیم هم با آن‌ها نداریم.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر