فوتبال ایران / شناسه خبر: 95903 / تاریخ انتشار : 1397/12/22 16:36
|

صیادمنش با کدام بازی ملی به بوندس لیگا برود؟

خبر انتقال صیادمنش به بوندس لیگای آلمان آن جا زیر سوال می‌رود که می‌بینیم هیچ بازیکن ایرانی بدون بازی برای تیم ملی راهی تیم‌های آلمانی نشده است.

صیاد منش و یک خبر سوال برانگیز

درسال های اخیربه جزاشکان دژاکه که یک بازگشت کوتاه به بوندس لیگا داشت وعلی کریمی که نیم فصل پیراهن شالکه را پوشید، هیچ یک ازبازیکنان ملی پوش ایران سابقه حضوردرتیم های آلمانی را نداشتند. سال ها پیش ژرمن ها سیاست جذب بازیکنان ملی پوش ایرانی را دردستورکارخود قرارداده بودند اما درسال های اخیربیشتربازیکنان ژاپنی را جذب می‌کنند وکمتربه سراغ بازیکنان ایرانی می‌آید.

 ژرمن ها چنانچه بخواهند این سیاست را درقبال فوتبالیست های ایران پیش بگیرند بدون شک سوابق ملی را لحاظ می‌کنند اما مشخص نیست که چرا درباره اللهیارصیادمنش، هافبک مهاجم استقلال گفته می‌شود که ازتیم فرانکفورت آلمان که تیم ریشه داری هم هست پیشنهاد دارد. شاید اگرصیادمنش سابقه بازی درتیم ملی ایران را داشت، می‌شد این پیشنهاد را جدی گرفت اما بازیکن جوان استقلال هیچ سوابقی درتیم ملی ایران ندارد و تنها رزومه او به بازی برای تیم امید ایران مربوط می‌شود که بعید است تیمی ازآلمان با چنین رزومه ای بازیکن جذب کند.

 پیشنهاد دیگرتیم های اروپایی ازلیگ های ترکیه و یا بلژیک را می‌شود درمواجهه با صیادمنش جدی تردنبال کرد اما رفتن او به آلمان آن هم با پرداخت 700هزاردلارخبری است که بیشترشبیه به یک کارتبلیغاتی می‌ماند تا خبری نزدیک به واقعیت.

10-210

captcha
تازه ها
بیشتر