فوتبال ایران / شناسه خبر: 95900 / تاریخ انتشار : 1397/12/22 16:04
|
مروری بر ادبیات پیشکسوتانی که می‌خواهند باشگاه‌داری کنند

جنگ بالا گرفت / چه کسی پیشکسوت‌تر است؟

پیشکسوتانی که امروز مسائل بسیار جزئی در یک دیدار دوستانه را نمی‌توانند بدون درگیری حل کنند، قرار است باشگاه را اداره کنند.

مروری بر ادبیات پیشکسوتانی که می‌خواهند باشگاه‌داری کنند

پیشکسوتان پرسپولیس بعدازظهر سه‌شنبه در دیداری دوستانه با تیم ستاره‌های 98 در زمین طرشت به رقابت پرداختند. این بازی تدارکاتی اما به دلیل شدت گرفتن درگیری بین بازیکنان دو تیم، نیمه تمام ماند. درجریان بازی وقتی برخی اطرافیان به رهبری فرد حرف‌هایی طعنه آمیز زدند، او از کوره در رفت و با بهنام طاهرزاده، مهاجم تیم پرسپولیس به شدت درگیر شد. در ادامه پرویز برومند وارد معرکه شد و دعوا شدت گرفت تا اینکه بازی نیمه تمام ماند.

این درگیری‌‌ها در شرایطی بین پیشکسوتان پرسپولیس رخ داد که بعد از جدی شدن مسئله واگذاری، خیلی‌‌ها از واگذاری این سهام به پیشکسوتان خبر داده‌اند. پیشکسوتانی که امروز مسائل بسیار جزئی در یک دیدار دوستانه را نمی‌توانند بدون درگیری حل کنند، قرار است باشگاه را اداره کنند.

کوروش برمک، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس است که درباره حرف‌های رهبری‌فرد در جریان بازی عصر سه‌شنبه می‌گوید: «وقتی علی پروین امثال کوروش برمک، جلیل آزدم و بهنام طاهر‌زاده را که کلاً یک نیمه در پرسپولیس بازی نکرده‌اند. در کنار محمد پنجعلی و فرشاد پیوس که سال‌های سال در این تیم بودند و به افتخارات زیادی رسیدند، در یک تیم قرار می‌دهد، نمی‌شود انتظار داشت حرمت‌ها حفظ شود. آقای پروین! چقدر گفتم حرمت تیم پیشکسوتان را نگه دار و اجازه نده هر کسی که از بغل باشگاه پرسپولیس رد شده است، عضو تیم پیشکسوتان شود. آقای پروین! چرا باید بهنام طاهرزاده که کلاً 33 دقیقه پیراهن پرسپولیس را بر تن کرد یک میلیون از تیم پیشکسوتان حقوق بگیرد و پنجعلی و پیوس هم همین مبلغ یا حتی لیدر و تدارکات تیمت هم همین مبلغ را دریافت کنند؟!»

برمک تأکید می‌کند: «فقط چون بهروز رهبری‌فرد اسمی هم از من آورده می گویم که من در سال 68-69 در پرسپولیس بازی کردم، در کنار فرشاد پیوس و حمید درخشان و بسیاری دیگر از بزرگان پرسپولیس و زمانی که خیلی از این بچه ها مثل خود بهروز رهبری‌فرد از در باشگاه رد نشده بودند و به این موضوع افتخار می کنم. من افتخار می کنم که با پرسپولیس یک سومی آسیا، دو قهرمانی لیگ و جام حذفی دارم و به قول بهروز بیشتر از یک نیمه برای پرسپولیس بازی کردم.»

البته حالا بهنام طاهرزاده هم البته به این صحبت‌ها واکنش نشان داده و از حق خود برای ماندن در دایره پیشکسوتان دفاع کرده‌ است. او درباره درگیری‌اش با رهبری‌فرد می‌گوید: «اصلا در آن صحنه توپی در کار نبود. ما پشت دروازه تیم 98 بودیم که پیراهنم را کشید و درگیری شروع شد و به هدفش رسید. رهبری‌فرد بهتر است اطلاعاتش را به روز کند. من 33 دقیقه در پرسپولیس نبودم بلکه 3 سال عضو این باشگاه بزرگ بودم و بعد از آن هم لژیونر شدم اما اگر 30 دقیقه هم برای پرسپولیس بازی کرده باشم یک گل در دربی زده‌ام که همه هواداران از آن خاطره خوشی دارند اما شما که غیر از کینه توزی و دشمنی با پیشکسوتان دنبال مطرح شدن هستی با چه رویی از رزومه و پرسپولیسی بودن حرف می‌زنی؟ ایشان که حسرت به دل مانده حتی یک دعوتنامه از تیم‌های اروپایی داشته باشد یا برود در یک تیم خارجی تست بدهد فقط به خاطر حسادت این حرف‌ها را زده است.»

این تنها بخشی از گفت‌وگوهای پیشکسوتان پرسپولیس است که می‌توانید بعد از درگیری‌های اتفاق افتاده در پایان بازی مرور کنید و جای خالی آن‌ها در نقش پیشکسوتی‌ را خالی‌تر از همیشه ببینید.

 

 

 

2 – 500

 

captcha
تازه ها
بیشتر