فوتبال ایران / شناسه خبر: 95899 / تاریخ انتشار : 1397/12/22 15:57
|
فرصتی برای ناراحتی از باخت به عمان نداریم

مسیگر: الان ژاپن استرس رویارویی با ما را دارد

باید ژاپن را در این فینال زودرس شکست بدهیم. چاره ای جز این نداریم و مطمئن هستم که الان تیم ژاپن استرس رویارویی با ایران را دارد .

فرصتی برای ناراحتی از باخت به عمان نداریم

مسلم مسیگر یکی از بازیکنان باتجربه تیم فوتبال ساحلی بعد از شکست مقابل عمان گفت :«همان طور که پیش از اعزام به مسابقات هم به آن اشاره کرده بودم اینکه ما در مسابقات بین قاره ای قهرمان شدیم از یک طرف بسیار خوب است و از طرفی دیگر به دلیل اینکه سطح توقعات را از تیم ملی بسیار بالا برده است ، نکته خوبی نیست. در واقع اینطور تصور می شود که ما باید قهرمان شویم اما این با واقعیت های فوتبال فاصله دارد. بازیکنان تحت فشار روانی قرار می گیرند و باید این فشار را کنترل کنیم »

این بازیکن بوشهری افزود :«به هرحال باتوجه به جایگاه فوتبال ساحلی ایران در آسیا و جوان ، همه تیم‌ها با تمام توانشان رو به روی ما حاضر می‌شوند و کاملا این موضوع را حس می کنیم. ضربه هایی که در این دو بازی از مرحله گروهی از تیم داوری کاملا یکسان در هر دو بازی خوریم هم جای تعجب دارد.»

بازیکن شماره 10 تیم ساحلی گفت:«بازی با عمان تمام شد و فرصتی برای ناراحتی از بابت این بازی نداریم و تمام تمرکزمان روی بازی با ژاپن متمرکز شده است. بی تردید از نظر بدنی آمادگی خوبی مانند شرایط پیش از اعزام به مسابقات بین قاره ای نداریم اما الان وقت فکر کردن به این موضوعات نیست و باید از رنکینگ و جایگاهمان در آسیا و جهان با ارائه یک بازی خوب مقابل ژاپن دفاع کنیم.»

مسیگر شرایط خود و تیم را قبل از بازی با ژاپن تشریح کرد:« بطورکلی شرایط خوبی داریم و باید ژاپن را در این فینال زودرس شکست بدهیم. چاره ای جز این نداریم و مطمئن هستم که الان تیم ژاپن استرس رویارویی با ایران را دارد و ما تنها می خواهیم مثل ادوار گذشته این تیم را شکست بدهیم.»

3-270

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر