فوتبال ایران / شناسه خبر: 95897 / تاریخ انتشار : 1397/12/22 15:53
|
ماموریت بسیار سختی پیش رویمان است

اوکتاویو: گروه بندی مسابقات عجیب بود

می دانیم که با تیم قدرتمندی مانند ژاپن روبرو خواهیم شد اما همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا به افتخار پرچم‌مان و ایران بهترین نمایش ممکن را ارئه کنیم.

ماموریت بسیار سختی پیش رویمان است

مارکو اوکتاویو در نشست مطبوعاتی پیش از آغار مرحله یک چهارم نهایی گفت :« به بازیکنانم بسیار افتخار می کنم. همچنین به تیم عمان تبریک می گویم. بازی دیروز برای تمام افرادی که فوتبال ساحلی را دوست دارند ، به نوعی شگفت انگیر بود.»

وی افزود:«عملکرد ما در بازی دیروز خوب بود اما به اندازه عملکرد عمان راندمان و بهره وری بالایی نداشت. ما 37 بار شوت زدیم در صورتی که عمان تنها 17 شوت زد. درحالی که عمان توانست 4گل بزند و ما تنها 3 گل زدیم. فوتبال اینگونه است.»

اوکتاویو ادامه داد:«ما باید بیاموزیم ، چه ببریم و چه ببازیم. اکنون نیز باید تمرکز کنیم ،چراکه شانس صعود به نیمه نهایی را داریم. می دانیم که با تیم قدرتمندی مانند ژاپن روبرو خواهیم شد اما همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا به افتخار پرچم‌مان و ایران بهترین نمایش ممکن را ارئه کنیم.»

سرمربی ایران با اشاره به قرعه کشی مسابقات گفت:«اینکه تیم‌های عمان، بحرین ، ژاپن و ایران در گروه سوم و چهارم قرار گرفتند قرعه عجیبی بود اما در هر صورت ما اینجا در مرحله یک چهارم نهایی حاضر شده ایم. ما تیمی قوی داریم و ژاپن هم تا این لحظه بهترین فوتبال ساحلی ممکن را نمایش داده است. ماموریت بسیار سختی پیش رویمان است اما بهترین هایمان را برای ادامه حرکت رو به جلو و پیش روی ، به کار می گیریم.»

3-220

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر