فوتبال ایران / شناسه خبر: 95895 / تاریخ انتشار : 1397/12/22 16:58
|
اخبار درباره اروین به نفع هیچ‌کس نیست

جرج لیکنز: در بازی مشخص می‌شود کدام تیم بهتر است

جرج لیکنز پیش از دیدار تراکتورسازی برابر پدیده خراسان می گوید:« این دیداری که در پیش داریم آخرین بازی ما در سال 97 خواهد بود. همان‌طور که می‌دانید بازی با پدیده خیلی مهم است، چرا که پنج تیم به دنبال هم هستند تا به قهرمانی برسند. با آنالیزی که از تیم پدیده داشتیم باید بگویم در حال حاضر فوتبالی که تیم پدیده ارائه می‌کند این تیم را به لحاظ دوندگی و تاکتیکی به یکی از بهترین تیم‌ها تبدیل کرده است. همان‌طور که به بازیکنانم در بازی قبل هم گفته بودم نباید اجازه دهیم سه امتیاز از دیدارهای خانگی خارج شود. بازیکنان هم انگیزه زیادی دارند تا این سه امتیاز را کسب کنند. مقداری احسان حاج‌صفی مصدومیت جزئی داشت و می‌خواستیم به او استراحت دهیم، اما خوشبختانه با ما تمرین کرد و مشکلی برای بازی ندارد. پنج تیمی که در کورس قهرمانی هستند در بازی‌هایی مثل همین بازی از هم سبقت می‌گیرند. امتیازات به هم خیلی نزدیک است، اما می‌دانیم سپاهان یک بازی عقب افتاده دارد و اگر در آن بازی پیروز شود می‌تواند از سایر تیم‌ها سبقت بگیرد.»

اواشاره ای به وضعیت لی هری اروین دارد:« همیشه سعی کردم رو راست باشم. در مورد اروین رسانه‌ها نوشته‌اند قرار است برابر پدیده بازی کند، اما او همچون مسابقات گذشته در این  مسابقه هم در لیست ما نیست و بازی نخواهد کرد. می‌خواهم بگویم اخباری که در رسانه‌ها وجود دارد نه برای من،‌ نه برای شما و نه برای اروین خوب نیست. من به خاطر این در مورد اروین صحبت کردم که از اخبار کذب ناراحت می‌شوم. همه ما دوست داریم تیم‌مان موفق شود. زمانی که این اتفاق افتاد من در تراکتورسازی نبودم، ولی الان با توجه به پتانسیلی که در اختیار دارم و با آن کار می‌کنم، باید بگویم اگر اروین یا هر بازیکن دیگری شرایط بازی را نداشته باشد نمی‌توانم از او استفاده کنم. طبیعی است وقتی یک بازیکن سه چهار ما از شرایط  بازی دور باشد، به لحاظ فیزیکی از آمادگی دور خواهد شد. برای او برنامه‌ ویژه‌ای دارم. خود اروین هم باید بداند وقتی این زمان از تمرینات دور بوده باید تلاش بیشتری کند تا به شرایط بازی برسد.»

سرمربی تراکتورسازی حرفهایش را اینطور ادامه میدهد:«ما یک بازی خانگی داریم و این خواسته را داریم که هواداران از ما حمایت کنند، چون این آخرین بازی ما در سال 97 است و دوست داریم با پیروزی آن را پشت سر بگذاریم. یک مقدار شرایط برای من عجیب است، چون قبل از اینکه به این شهر بیایم یک تجربه جدید در کشورم داشتم و الان هم یک تجربه جدید را پشت سر می‌گذارم. همان‌طور که می‌دانید من دوست دارم همه چیز به خوشی تمام شود و بعد چند روز هم تعطیلی داریم و سپس تمرینات‌مان را دوباره شروع خواهیم کرد. دو ماه است کارم را اینجا (تراکتورسازی) شروع کرده‌ام. تیم خوبی هستیم و کنار هم تلاش می‌کنیم تا به هدف‌مان برسیم.»

لیکنز در مورد تغییر روز بازی تیمش برابر پدیده معتقد است:«ما قبلاً تمام برنامه‌های‌مان را تا پایان سال برنامه‌ریزی کرده بودیم، اما در نهایت این تغییر را قبول کردیم. خیلی خوشحالم در برنامه‌های تلویزیونی همان‌طور که کارشناسان هم گفتند،‌ مشخص شد که پنالتی روی استوکس در بازی قبل گرفته نشده و کارت زرد دژاگه هم اشتباه بوده است. ما این را قبول کردیم،‌ چون اشتباهات داوری بخشی از بازی است. با توجه به اینکه داوری بخشی از فوتبال است، آن را قبول کردیم. می‌دانم داوران انسان‌های صادقی هستند و زحمت می‌کشند. در مورد این مسائل دیگر نمی‌خواهم صحبت کنم، اما امیدوارم بازی آخر سال را با پیروزی پشت سر بگذاریم. در بازی‌های قبل اشتباهات به ضرر ما بود. باید به این موضوع هم اشاره کنم، در بازی شاید علیرضا نقی‌زاده را به خاطر جراحی روی دندانش در اختیار نداشته باشیم و در مورد احسان حاج‌صفی هم توضیح دادم. من از بازیکنانم خواستم با توجه به اینکه بازی آخر سال است تمام تلاش‌شان را کنند تا بازی را با خوبی پشت سر بگذارند، بعد از آن هم برای بازیکنان استراحت خوبی در نظر گرفته‌ام.»

این مربی توضیحاتی در مورد شیوه بازی تیمش مقابل پدیده دارد:« قطعاً می‌دانید من نمی‌توانم الان در مورد مسائل تاکتیکی صحبت کنم و نمی‌توانم بگویم چطور بازی خواهیم کرد. پدیده در بازی‌های قبل 11 گل دریافت کرده و تیم قابل احترامی است. این تیم همچنین 22 گل هم زده است. در مجموع پدیده تیم بسیار خوبی است. ضمن اینکه عماد مهاجری (مربی تراکتورسازی) تجربه کار در پدیده را دارد و به طور کلی همه‌ی تیم‌ها از هم شناخت دارند. در این وضعیت، مهم است که تیم‌ها در چه شرایطی قرار داشته باشند و چطور از موقعیت‌های‌شان استفاده کنند. با توجه به این موضوع مشخص می‌‌شود کدام تیم وضعیت بهتری دارد.»

9-280

 

captcha
تازه ها
بیشتر