فوتبال ایران / شناسه خبر: 95893 / تاریخ انتشار : 1397/12/22 14:18
|
وریا ام‌آرآی می‌گیرد، اسماعیلی جراحی می‌کند

۲ مصدوم روی دست استقلال

فرشید اسماعیلی و وریا غفوری به دلیل مصدومیت احتمالا زمانی را از دست خواهند داد و دور از ترکیب تیم‌‌شان خواهند بود. هرچند که اسماعیلی می کوشد جراحی اش را به بعد از فصل موکول کند.

 

بعدازبازی با العین مشخص شد که استقلال دو مصدوم سرشناس دارد وبه احتمال بسیاردربازی های آتی آن ها را دراختیارنخواهد داشت. البته غیبت وریا غفوری به دلیل آسیب دیدگی ازناحیه همسترینگ نمی‌تواند چندان جدی باشد واین بازیکن به احتمال زیاد به زودی برای استقلال بازی خواهد کرد. وریا پیش ازاینکه تمرینات خود را شروع کند باید جواب MRI گرفته شده ازناحیه آسیب دیده را به پزشکان باشگاه استقلال نشان دهد تا بعد ازآن زمان دقیق بازگشتش مشخص شود. با توجه به اینکه مصدومیت ازناحیه کشاله ران معمولا خیلی زود بهبود می‌یابد وریا به زودی برای استقلال به میدان خواهد رفت وبعید است که دربی پایتخت را ازدست بدهد. اما ماجرای فرشیداسماعیلی متفاوت است واین بازیکن به گفته نوروزی یکی ازپزشکان استقلال باید فتق خود را به تیغ جراحان بسپارد.

اسماعیلی مدت ها است با این مشکل مواجه است وآن هایی که با چنین مشکلی مواجه بودند خوب می‌دانند که ضایعه دراین نقطه به خصوص برای ورزشکاران خیلی زود باید با جراحی بهبود یابد. پیش ترنیز دراستقلال برخی بازیکنان با این مشکل مواجه بودند که طول مدت دوری آن ها ازتمرینات وبازی های استقلال چشمگیربود. محسن یوسفی و مهدی امیرآبادی زمانی به دلیل همین مشکل ماه ها درترکیب استقلال قرارنگرفتند که فرشیداسماعیلی هم به احتمال زیاد همین گونه خواهد شد. با این حال اسماعیلی تلاش می‌کند با همین وضعیت خودش را به انتهای فصل برساند ودرتعطیلات میان فصل نقطه آسیب دیده خود را به جراحان بسپارد تا استقلال هم لطمه نبیند.

البته اگراسماعیلی همین امروزهم جراحی کند، مشکلی استقلال را دربرنخواهد گرفت ودرپست او بازیکن به اندازه کافی وجود دارد اما غیبت وریا غفوری حتی برای یک بازی استقلال را با مشکلاتی مواجه می‌کند به این دلیل که درپست او بازیکن آماده ای وجود ندارد. به هرحال باید انتظارکشید ودید سرنوشت این دوبازیکن چه می‌شودو آیا استقلال بازهم به دلیل آسیب دیدگی مهره های خود را درخلال بازی های لیگ ازدست خواهد داد یا خیر؟!

10-160

captcha
تازه ها
بیشتر