پرسپولیس / شناسه خبر: 95890 / تاریخ انتشار : 1397/12/22 13:12
|
سیوهای فوق‌العاده دروازه‌بان تیم ملی در دوحه

برای بیرانوند: پرسپولیس چه جواهری دارد

علیرضا بیرانوند مقابل السد چند سیو اعجاب‌انگیز داشت که اکثرشان در نیمه دوم رقم خوردند. نکته جالب این که بیرانوند سه توپ را از ضربات داخل محوطه مهار کرد که همین موضوع ارزش کارش را بالاتر می‌برد.

جواهری به نام بیرانوند

پرسپولیس برابر السد شکست خورد اما بارها فرصت گلزنی داشت و می‌توانست خیلی زودتر از السد، به گل برسد. البته تیم حریف نیز فرصت‌های متعددی را داشت که با سیوهای بیرانوند هیچ یک وارد دروازه نشدند. علیرضا بیرانوند در این بازی ۵ سیو موفق داشت که تمام آن‌ها موقعیت صددرصد گلزنی بودند.

---

دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس چند سیو اعجاب‌انگیز داشت که اکثرشان در نیمه دوم رقم خوردند. نکته جالب این که بیرانوند سه توپ را از ضربات داخل محوطه مهار کرد که همین موضوع ارزش کارش را بالاتر می‌برد. علیرضا بیرانوند که دوشنبه‌شب عنوان بهترین فوتبالیست سال را از فوتبال‌دوستان ایرانی دریافت کرد، در آستانه ثبت یک شب رویایی بود و می‌خواست یک تنه تیم خسته پرسپولیس را در قطر به امتیازی ارزشمند برساند اما در نهایت ضربه سر بغداد بونجاح که در موقعیت آفساید زده شد، اجازه کلین‌شیت را نداد.  با این حال بی‌تردید بیرانوند بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل السد بود.

 

160-11

captcha
تازه ها
بیشتر