پرسپولیس / شناسه خبر: 95887 / تاریخ انتشار : 1397/12/22 12:12
|
از پنج‌شنبه در تمرین شرکت می‌کنم

عالیشاه: ۱۲ امتیاز مانده، ناامید نیستیم

موفق شدیم السدرا تحت فشار بگذاریم و موقعیت‌های زیادی هم به‌دست آوردیم اما با ناداوری و با یک اشتباه دروازه ما باز شد تا امتیاز نگیریم. هر چند که ناامید نیستیم و هنوز 4 بازی و 12 امتیاز باقی مانده.

امیدواری عالیشاه به صعود پرسپولیس

امید عالیشاه یکی از بازیکنان غایب پرسپولیس مقابل السد بود. بازیکنی که به همین دلیل نتونست برابر نساجی هم پرسپولیس را همراهی کند. عالیشاه درباره شکست پرسپولیس مقابل السد می‌‌گوید: «همه بازی را دیدند و متوجه شدند که بازیکنان پرسپولیس چقدر زحمت کشیدند اما متأسفانه توپ‌های ما گل نشد. موقعیت‌های زیادی مقابل السد قطر که تیم بسیار قدرتمندی است به‌دست آوردیم اما متأسفانه توپ‌های ما گل نشد و زحمت بچه‌ها به ثمر ننشست اما این  فوتبال است و یک روز شانس با شما یار نیست و هر چه می‌زنید به در بسته می‌خورد. ما در زمین السد موفق شدیم این تیم را تحت فشار بگذاریم و موقعیت‌های زیادی هم به‌دست آوردیم اما متأسفانه با ناداوری و با یک اشتباه دروازه ما باز شد تا امتیاز نگیریم. هر چند که ناامید نیستیم و هنوز 4 بازی و 12 امتیاز دیگر باقی مانده که همه تلاش‌مان را خواهیم کرد تا امتیازات لازم را جمع‌آوری کنیم و راهی مرحله بعد شویم.»

---

عالیشاه درباره آخرین وضعیت آسیب‌دیدگی‌اش هم صحبت می‌کند: «در زمان بدی مصدوم شدم و از اینکه نتوانستم به تیمم کمک کنم ناراحتم اما الان وضعیتم خیلی بهتر شده و از پنج‌شنبه در اختیار کادر فنی خواهم بود و در تمرینات شرکت می‌کنم تا بتوانم با صلاحدید برانکو برای کسب نتیجه همراه با سایر بازیکنان تلاش کنم. امیدوارم هواداران همانند گذشته از ما حمایت کنند تا باز هم بتوانیم دل آنها را شاد کنیم.»

 

390-11

captcha
تازه ها
بیشتر