پرسپولیس / شناسه خبر: 95886 / تاریخ انتشار : 1397/12/22 11:52
|
استراحت یک‌روزه برای بازیکنان

بسته خبری پرسپولیس: ادعای عجیب مدیر السد

برانکو به جهت بازی پرفشار تیم پرسپولیس مقابل السد قطر و خستگی سفر اعضای تیم از دوحه به تهران، تمرین ریکاوری روز چهارشنبه را تعطیل کرد تا بازیکنان پس از یک روز استراحت، آماده تمرین پنج‌شنبه شوند.

برانکو تمرین را تعطیل کرد

کاروان پرسپولیس پس از شکست مقابل السد قطر، صبح چهارشنبه وارد تهران شدند.  شاگردان برانکو ساعت ۱ بامداد از دوحه عازم تهران شده و حدود ساعت ۳:۳۰ دقیقه وارد فرودگاه امام خمینی(ره) شدند. برانکو ایوانکوویچ به جهت بازی پرفشار تیم پرسپولیس مقابل السد قطر و خستگی سفر اعضای تیم از دوحه به تهران، تمرین ریکاوری روز چهارشنبه را تعطیل کرد تا بازیکنان پس از یک روز استراحت، آماده تمرین روز پنج‌شنبه شوند. پرسپولیس روز پنج‌شنبه تمرین می‌کند و سپس اعضای تیم جمعه تهران را ترک می‌کنند و برای بازی با سپیدرود، راهی رشت خواهند شد.

انتقاد مدیر السد از داور: پنالتی‌های ما را نگرفت!

السد توانست مقابل پرسپولیس و با گلی که بونجاح در آخرین دقیقه از وقت‌های تلف شده به ثمر رساند 3 امتیاز ارزشمند را به‌دست بیاورد. بازیکنان و کادر فنی السد در این دیدار بارها به داوری اعتراض داشتند. محمد غلام، مدیر ورزشی باشگاه السد بعد از پیروزی مقابل پرسپولیس گفت‌: «از این پیروزی و تلاش زیادی که بازیکنان السد از خود نشان داد خوشحال هستیم. ما اصرار به پیروزی داشتیم و خوشبختانه هم به هدف خود دست پیدا کردیم. داور بازی در سطح این دیدار نبود. او گل صحیح بونجاح را مردود اعلام کرد و دو ضربه پنالتی هم به سود ما نگرفت. امیدوارم که کنفدراسیون فوتبال آسیا در دیدارهای بعدی این نکته را رعایت کند و داوری را انتخاب کند که در سطح بازی باشد.»

سکوت عجیب قطری‌ها

بازی السد – پرسپولیس در آخرین دقیقه با تساوی بدون گل دنبال می‌شد تا این که بغداد بونجاح موفق شد گل پیروزی را به ثمر برساند. تصاویر آهسته به خوبی نشان داد که مهاجم السد در شرایط آفساید این گل را به ثمر رسانده است. بعد از بازی رسانه‌های قطری و بازیکنان و مربیان السد از ضعف داوری صحبت کردند. آنها بر این باور هستند که داور دو ضربه پنالتی به سود السد نگرفت و گل بونجاح هم در نیمه نخست به اشتباه مردود اعلام شد اما جالب این که اصلاً درباره گل آفساید و پیروزی‌بخش این تیم در دقایق پایانی حرفی نزدند.گل مهاجم الجزایری السد به تیم فوتبال پرسپولیس در شرایط آفساید به ثمر رسید اما رسانه‌های قطری درباره این موضوع سکوت کرده‌اند.

 

11

captcha
تازه ها
بیشتر