ورزش جهان / شناسه خبر: 95883 / تاریخ انتشار : 1397/12/22 03:16
|

کواچ: می‌دانم برابر لیورپول کار سختی داریم

سرمربی بایرن می‌گوید که از سختی کار تیمش برابر لیورپول آگاه است با این حال امیدوار است مونیخی‌ها در این دیدار در فرم ایده‌آل خود باشند.

کواچ: می‌دانم برابر لیورپول کار سختی داریم

نیکو کواچ در آستانه بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، ابراز امیدواری کرد تیمش در مصاف با میهمان خود، لیورپول بهترین نمایش ممکن را ارائه کند.

سرمربی بایرن مونیخ در این باره گفت: تمام بازی‌های مرحله حذفی با استرس و فشار همراه است. جدال با لیورپول برای من پرفشارتر و سنگین‌تر از پلی‌آف جام جهانی فوتبال نیست. همراه تیم ملی کرواسی و اینتراخت فرانکفورت در پلی‌آف شرکت کرده‌ام. آن بازی‌ها مهم‌تر بودند، چون برای بقای تیم انجام گرفتند. فشار همیشه در فوتبال وجود دارد، اما بیشتر جنبه مثبت دارد تا منفی. با تمام این اوصاف می‌دانم چه کار دشواری داریم و امیدوارم بهترین بازی ممکن را انجام دهیم.

کواچ در ادامه افزود: سه مدافع میانی در کلاس جهانی دارم که می‌توانند در بازی با لیورپول در ترکیب اصلی باشند. ایده‌ای در این مورد دارم، اما هنوز نهایی نشده است. تمام جهان بازی ما با لیورپول را تماشا خواهند کرد. این، نکته بسیار مهمی است و نه فقط برای بازیکنان و مربیان، بلکه برای رسانه‌ها و طرفداران هم اهمیت بالایی دارد.

captcha
تازه ها
بیشتر