ورزش ایران / شناسه خبر: 95852 / تاریخ انتشار : 1397/12/21 15:40
|

مشکل خروجی برای دو کشتی‌گیر جوان؛ امیدها با ترکیب ناقص به آسیایی می‌روند

تیم ملی کشتی آزاد ایران در حالی به دنبال حضور در مسابقات امیدهای آسیا است که شنیده شده دو تن از کشتی گیران این تیم با مشکل خروجی روبرو هستند.

اگر مشکل خروجی افشین رحمانی و علی سوادکوهی برطرف نشود، تیم ملی امید اجازه تغییر ترکیب تیم را نداشته و به اجبار با تیم ناقص راهی مغولستان می‌شود.

تیم ملی آزاد امید روز 29 اسفند ماه تهران را به مقصد اولان‌باتور مغولستان ترک می‌کند تا در اولین دوره مسابقات قهرمانی امیدهای آسیا شرکت کند.

دو کشتی‌گیری که قرار است این تیم را در این رقابت‌ها همراهی کنند با توجه به اینکه دوره سربازی را طی می‌کنند، با مشکل خروجی مواجه هستند و این روزها فدراسیون کشتی و البته وزارت ورزش پیگیر برطرف شدن مشکل خروجی این دو کشتی‌گیر هستند و همچنان فرصت برای همکاری با مجموعه کشتی برای حضور رحمانی و سوادکوهی در ترکیب تیم امید وجود دارد؛ اما درصورتی که مشکل برطرف نشود، به گفته هادی حبیبی سرپرست تیم ملی آزاد، فرصت و امکان جایگزینی وجود ندارد.

هادی حبیبی در اینباره گفت:« ما دیگر وقتی برای تغییر لیست نداریم و برای همه نفرات بلیت و ویزا نیز تهیه شده است. امکان جابه‌جایی وجود ندارد و اگر خروجی را دریافت نکنیم، باید در دو وزن خالی باشیم و با ترکیب ناقص به قهرمانی آسیا برویم.» 

5

captcha
تازه ها
بیشتر