فوتبال ایران / شناسه خبر: 95814 / تاریخ انتشار : 1397/12/20 18:52
|
امیدوارم وریا به بازی برسد

شفر: آهای هوادار، لیزر و ترقه ممنوع!

وینفرد شفر از هواداران استقلال خواست در بازی با العین حمایت متفاوتی از تیم‌‌شان داشته باشند. سرمربی استقلال در عین حال به نیاوردن لیزر تاکید دارد.

وینفرد شفر در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و العین امارات به حضورچشمگیرهواداران دراین بازی مهم تاکید وخواستارحضورآن ها درورزشگاه شد. شفردرحالی که نگران برخی رفتارهای حاشیه سازازسوی تماشاگرنماه ها هم هست، گفت:« قبل از صحبت در مورد بازی باید در مورد هواداران بگویم، ما به کمک هوادارانمان نیاز داریم، می‌دانم هواداران ما در آسیا بهترین هستند و از آنها می‌خواهم لیزر و ترقه دستی به ورزشگاه نیاورند.» شفردرادامه حرف هایش به بازی های العین مقابل رئال مادرید اشاره کرد:« همه می‌دانند العین چند ماه قبل مقابل رئال مادرید تیم دوم جهان قرار گرفت، آنها بازی با الهلال را واگذار کردند ولی در سطح همیشگی خود نبودند. ما در بازی قبل باختیم ولی باید با تمرکز و ساماندهی بیشتر وارد زمین شویم و می‌دانم اگر داشته هایمان را به داخل زمین ببریم می‌توانیم برنده از زمین خارج شویم. ما باید 90 دقیقه روی بازی تمرکز کنیم و برای برد تلاش کنیم.»

شفربه میزان آمادگی وریا غفوری هم اشاره کرد:« ما باید شرایط وی را ببینیم، امیدوارم او بازی کند، ما بازیکنان دیگری هم در این پست داریم ولی امیدوارم پزشک تیم وی را برای بازی با العین مثل یک بازیکن جوان آماده کند.» سرمربی تیم استقلال در خصوص غیبت 4 بازیکن اصلی العین در بازی با العین و اینکه آیا این اتفاق در آنالیز وی تاثیر داشته است یا خیر گفت:«من دوباره بازی العین با الهلال را دیدم، در نیمه اول العین خوب کار کرد و اسماعیل مهاجم این تیم هم کارت قرمز گرفت. این مهم نیست که 4-5 بازیکن العین در ترکیب این تیم باشند یا خیر. ما بیشتر باید حواسمان به تیم خودمان باشد تا تیم حریف. اینکه عبدالرحمن و کایو در این تیم هستند یا نیستند چندان مهم نیست.»

به گزارش فارس، شفر در خصوص اینکه برنامه استقلال در بازی فردا چیست و آیا ممکن است با دریافت گل شیرازه این تیم بپاشد با باخنده گفت:« ما نمی خواهیم گل بخوریم. در مورد گل باید از مهدی رحمتی سوال کنید.» این صحبت شفردرباره رحمتی نشان داد که او قصد ندارد دراین بازی رحمتی را نیمکت نشین کند.

شفرحرف هایش را با این جملات تمام کرد:« در بازی قبل یک اشتباه روی کرنر رقم خورد که گل خوردیم. یکسری من تو من‌ها عوض شد که این موضوع نباید در بازی رقم می خورد. ما قبل از آن گل فرصت‌هایی توسط باقری و منشا داشتیم که گل نشد ولی آن بازی گذشته است. بعد از آن دیدار نیمه شب به تهران رسیدیم و بازی بعد را بردیم. این نشان از روحیه تیمی ما دارد. الان ایسما شرایط خوبی دارد، طارق و منشا هم آماده هستند. بدون شک فصل سختی در پیش داریم ولی می‌توانیم از همه بازیکنان استفاده کنیم.»

1

 

captcha
تازه ها
بیشتر