فوتبال ایران / شناسه خبر: 95800 / تاریخ انتشار : 1397/12/20 17:31
|
بازنشستگی، سخندان را از ما جدا کرد

فغانی: ممکن است جام جهانی بعدی نباشم

بعد از خارج شدن سخندان از کوبل داوری علیرضا فغانی می‌گوید: «امکان دارد که در جام جهانی بعدی انتخاب نشویم.»

فغانی: ممکن است جام جهانی بعدی نباشم

نکته ‌ای که در بحث خداحافظی سخندان از جام جهانی وجود دارد این است که گفته می‌شود علیرضا فغانی خیلی از این جا به جایی خوشحال نیست و یک باردر سال 2015 هم از طریق ایمیل خواسته بود که ابوالفضلی در کوبل داوری‌اش نباشد. حالا بعد از سال‌ها اما با تغییراتی که ای اف سی داده است، یک بار دیگر ابوالفضلی به جای سخندان در کوبل فغانی قرار می‌گیرد که این تغییر خیلی فغانی را خوشحال نکرده است.

در این زمینه به سراغ فغانی رفتیم. داوری که برای جام جهانی بعدی باید ابوالفضلی را به جای سخندان در کنار خود ببییند. فغانی در خصوص این جا به جایی اینطور می‌گوید: «با توجه به اینکه سخندان به سن 45 سالگی رسیده بود نمی‌توانست در جام جهانی بعدی حضور داشته باشد به همین دلیل این جا به جایی انجام شد.»

اینطور که گفته می‌شود چند سال پیش با ایمیل فغانی، ابوالفضلی از گروهش بیرون رفت و منصوری جایش را گرفت. حالا دوباره ابوالفضلی به گروه فغانی اضافه شده و می‌گویند فغانی خیلی از این ماجرا خوشحال و راضی نیست. فغانی در این خصوص می‌گوید: «امکان دارد که در جام جهانی بعدی انتخاب نشویم. اما در ارتباط با انتخاب 2015 باید گویم این تصمیم در آن زمان گرفته شد و به نظرم هم تصمیم درستی بود و جواب داد. با توجه به اینکه آقای ابوالفضلی در حال حاضر نفر سوم لیست بین المللی هستند با رفتن سخندان طبیعتا ایشان جایگزین می‌شوند. من حضور در کنار سخندان را خیلی دوست داشتم و سال‌های بی حاشیه و خوبی را سپری کردیم. از سخندان به خاطر تمام آن سال‌ها تشکر می‌کنم.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر