ورزش ایران / شناسه خبر: 95796 / تاریخ انتشار : 1397/12/20 16:49
|

انتخاب پاکدل در مجمع عجیب هندبال

در رأی‌گیری دور دوم نیز علیرضا پاکدل 23 رأی کسب کرد و به مدت چهار سال به عنوان رئیس فدراسیون هندبال معرفی شد. احمد گواری نیز صاحب 13 رای شد. یک رای هم سفید بود. البته همه چیز به این سادگی تمام نشد.

انتخابات ریاست فدراسیون هندبال بعدازظهر دیروز به ریاست محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در هتل المپیک برگزار شد؛ انتخاباتی پر از ابهام که البته سر و صداهایش از مدتها قبل آغاز شده بود. در این انتخابات 12 نفر حضور داشتند که پس از رای‌گیری، احمد گواری و علیرضا پاکدل با کسب 7 رأی وارد دور دوم شدند که البته همین رفتن به دور دوم با 7 رای نکته‌های زیادی در خود دارد.

در رأی‌گیری دور دوم نیز علیرضا پاکدل 23 رأی کسب کرد و به مدت چهار سال به عنوان رئیس فدراسیون هندبال معرفی شد. احمد گواری نیز صاحب 13 رای شد. یک رای هم سفید بود. البته همه چیز به این سادگی تمام نشد. این مرحله حواشی عجیبی داشت. با توجه به اینکه مرحله دوم باید بلافاصله برگزار شود اما روسای هیات‌ها از صندلی‌های خود بلند شدند و با اجتماع در گوشه سالن و بیرون از آن سعی کردند با کاندیداهایی که موفق به حضور در دور دوم نشدند به یک جمع بندی برسند و رای خود را در دور دوم بدهند. داورزنی مدام به حاضران تاکید کرد که در جای خود بنشینند و سالن را ترک نکنند اما گوش روسای هیات‌ها خیلی بدهکار نبود.

همچنین در دور دوم کاندیداهایی که رای نیاورند با تلفن همراه خود مشعول صحبت بودند و برخی از هیات‌ها به صورت مستقیم و با انگشت به کاندیدای مورد نظر خود اشاره می‌کردند.

در فاصله انجام رای گیری در دور دوم نیز یکی از هیات‌ها مدام با تلفن همراه خود مشغول صحبت بود در حالی که این کار خلاف قانون است.

با دقت به همه انچه در مجمع انتخاباتی هندبال اتفاق افتاد، می‌توان گفت این مجمع یکی از  بی‌نظم ترین انتخاباتی بود که در این چند سال اخیر برگزار شده است.

در ادامه بی نظمی‌های مجمع، اعضای مجمع از جای خود بلند شدند و دور پاکدل حلقه زدند که در این بین محمدرضا داورزنی به خبرنگاران تذکر داد که فعلا با پاکدل مصاحبه نکنند!

4/360

captcha
تازه ها
بیشتر