فوتبال ایران / شناسه خبر: 95791 / تاریخ انتشار : 1397/12/20 16:04
|

بازیکن السد: پرسپولیس را خوب می‌شناسیم

سلمان طارق، بازیکن تیم السد در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس می‌گوید: «تجربه سال گذشته ما باعث شد شناخت بیشتری نسبت به این تیم داشته باشیم.»

بازیکن السد: پرسپولیس را خوب می‌شناسیم

بازیکن السد در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس به نکته‌ای اشاره می‌کند که دقیقاً می‌تواند برای پرسپولیسی‌ها در این بازی خطرآفرین شود. تجربه رویارویی پرسپولیس و السد در دوره قبل لیگ قهرمانان آسیا، به دو تیم شناختی از یکدیگر داده که کار را برای هر دو سخت می‌کند. سلمان طارق با اشاره به همین موضوع می‌گوید: «هدف مان تمرکز کامل روی بازی با پرسپولیس است که به پیروزی برسیم. خیلی خوب می دانیم پرسپولیس تیم توانمندی است. تجربه سال گذشته ما باعث شد شناخت بیشتری نسبت به این تیم داشته باشیم. تمام تلاش خود را می کنیم تا 3 امتیاز بازی را کسب بگیریم.»

شکست السد مقابل الاهلی در بازی اول مرحله گروهی را خیلی‌ها به حساب خستگی و ناآماده بودن ملی‌پوشان السد می‌گذاشتند. موضوعی که معلوم نیست در بازی با پرسپولیس هم همچنان برای السد مشکل‌ساز می‌شود یا نه؟ طارق در این رابطه توضیح می‌دهد: «خستگی بازیکنان تیم ملی قطر بعد از قهرمانی در آسیا طبیعی است اما کادر فنی تیم ما می‌تواند تا با آرامش از بازیکنان به نحو احسن استفاده کند.»

 

 

 

160 – 2

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر