فوتبال ایران / شناسه خبر: 95790 / تاریخ انتشار : 1397/12/20 15:54
|

فریرا: بازی با پرسپولیس می‌توانست انتقامی باشد

فریرا، سرمربی پرتغالی تیم السد قطر در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس می‌گوید: «بازی ما مقابل پرسپولیس می توانست بازی انتقامی ما از آنها باشد.»

فریرا: بازی با پرسپولیس می‌توانست انتقامی باشد

فریرا با السد مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را با شکست آغاز کرده و حالا در دومین مسابقه خود در این مرحله به مصاف پرسپولیس می‌آید. در نشست خبری پیش از این بازی هم اصرار دارد بگوید در بازی اول مقابل الاهلی تیمش آماده نبوده و حالا با آمادگی کامل به مصاف پرسپولیس می‌آید. او صحبت‌هایش درباره این بازی را این‌طور شروع می‌کند: «منتظر بازی مهم و سختی هستیم. بعد از بازی اول مقابل الاهلی عربستان آمادگی لازم را دوباره به دست آوردیم. در بازی با الاهلی بهترین بازیمان را به نمایش نگذاشتیم. همیشه شکست یک نکته مثبت و منفی دارد. شکست ما مقابل الاهلی زنگ خطری برای پیش از دیدار با پرسپولیس بود.»

فریرا همچنین تأکید می‌کند: «تمام بازیکنان برای این بازی آماده هستند و باید تصمیم خود را برای ترکیب اصلی بگیریم. بازی ما مقابل پرسپولیس می توانست بازی انتقامی ما از آنها باشد. چون ما در نیمه نهایی سال گذشته مقابل پرسپولیس باختیم. اما الان ما در مرحله گروهی قرار داریم و این بازی حساب دیگری دارد. بازی نیمه نهایی ما به گذشته مربوط می شود و اکنون تمام تمرکز ما برای پیروزی در بازی فردا است.»

 

200 – 2

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر