فوتبال ایران / شناسه خبر: 95788 / تاریخ انتشار : 1397/12/20 15:47
|

رسن: اولین بار نیست که مقابل السد بازی می‌کنیم

بشار رسن در نشست خبری پیش از رویارویی با السد درباره این بازی گفت: « قدرت ما از مجموعه کار تیمی ما می‌آید و این برتری گروهی را سال قبل در نیمه نهایی لیگ قهرمانان برابر السد به اثبات رساندیم.»

رسن: اولین بار نیست که مقابل السد بازی می‌کنیم

بشار رسن، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس، بازیکنی است که در کنار برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی با السد حاضر شده است و به سوالات خبرنگاران پاسخ می‌دهد. او در وصف حریف آسیایی تیمش پیش از هر چیز به قدرت بازیکنان این تیم تأکید می‌کند: «السد بازیکنان خیلی خوب دارد. ما هم تعدادی از بازیکنان خودمان را نداریم. قدرت ما در کار گروهی است، همان‌طور که در نیمه نهایی سال قبل نشان دادیم.»

از هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس درباره بغداد بونجاح سوال می‌شود که او در پاسخ به این سوال می‌گوید: «او یک بازیکن خیلی خوب در آسیا و در آفریقا به حساب می‌آید. بازیکن قدرتمند و خوبی در تیم ملی الجزایر است اما تنها بازیکن قدرتمند السد نیست. آنها بازیکنان دیگری مثل ژاوی، گابی و عفیف را دارند.»

آنچه بشار مقابل قدرت بازیکنان السد به آن اشاره می‌کند، چیزی نیست جز قدرت تیمی پرسپولیس که بشار درباره‌اش این‌طور توضیح می‌دهد: «در این میان، پرسپولیس مجموعه‌ای است که به صورت تیمی بازی می‌کند. قدرت ما از مجموعه کار تیمی ما می‌آید و این برتری گروهی را سال قبل در نیمه نهایی لیگ قهرمانان برابر السد به اثبات رساندیم.»

بازیکن عراقی پرسپولیس به نمایندگی بازیکنان این تیم درباره این بازی تأکید می‌کند: «من از طرف بازیکنان می‌گویم که ما نهایت تلاش‌مان را خواهیم کرد تا بتوانیم دستورات سرمربی تیم را به مرحله اجرا در بیاوریم. بار اول هم نیست که مقابل یکدیگر بازی می‌کنیم. ما پیش از این، چهار بازی با یکدیگر انجام داده‌ایم. هم ما آنها را خوب می‌شناسیم و هم آنها، ما را. البته همان‌طور که سرمربی ما گفت چند بازیکن خودمان را نداریم اما آنهایی که در زمین حاضر خواهند بود، نفرات قابلی هستند. ما برای پیروزی وارد این بازی می‌شویم و این هدف ماست.»

 

 

 

300 – 2

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر