فوتبال ایران / شناسه خبر: 95787 / تاریخ انتشار : 1397/12/20 15:49
|

تمرین اول صبحی ساحلی‌بازان

تیم فوتبال ساحلی کشورمان در دومین دیدار خود از مرحله گروهی مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا و‌ انتخابی جام جهانی باید فردا (سه‌شنبه) از ساعت ۱۵:۳۰ به مصاف تیم عمان برود.به همین منظور ، تمرینات تاکتیکی تیم ملی در زمین شماره دو ورزشگاه اصلی مسابقات از ساعت ۸ صبح به مدت یک ساعت برگزار شد . در این تمرین کادرفنی تیم ملی نکات تاکتیکی مدنظر خود را برای رویارویی مقابل تیم عمان به بازیکنان انتقال داد و بازیکان که از نشاط و آمادگی بالایی برخوردار هستند ، به خوبی به اجرای جزییات پرداختند.

18 بازیکن امید در تست

در آستانه بازی عقب مانده تیم های سایپا و پیکان در رقابت‌های لیگ برتر بازیکنان باشگاه سایپا اردوی تیم امید را ترک کردند و با توجه به حضور ملی پوشان باشگاه‌های ذوب آهن و استقلال در اردوی این دو تیم و در آستانه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ، تست آمادگی جسمانی شاگردان کرانچار امروز(دوشنبه) با حضور 18 بازیکن انجام شد.گفتنی است آزمون امروز آمادگی جسمانی به مدت 60 دقیقه و با حضور تومیسلاو، مربی بدنساز همچنین سایر اعضای کادرفنی تیم امید انجام شد.

ابوالفضلی جایگزین سخندان

با اعلام داود رفعتی رئیس دپارتمان داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفت محمدرضا ابوالفضلی را جایگزین رضا سخندان کند که سه دوره حضور در مسابقات آسیایی و جام جهانی شرکت کرده بود. برهمین اساس کمک های علیرضا فغانی در مسابقات آسیایی محمدرضا منصوری و محمدرضا ابوالفضلی هستند.همچنین نسیم پیله ور بعد از موفقیت در دوره داوران آسیا که از 6 لغایت 10 اسفندماه در مالزی برگزار شده بود به عنوان مدرس رسمی آمادگی جسمانی داوران آسیا در سال 2019 معرفی شد.

بحث دربی در جلسه شورای تامین

جلسه شورای تامین استان تهران امروز(دوشنبه) با حضور مهدی تاج و حیدر بهاروند ، به ریاست دکتر گودرزی معاون محترم استانداری و رئیس شورای تامین استان در سالن روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال برگزار شد.در این نشست در مورد مسائل مختلف در خصوص برگزاری مسابقات فوتبال بحث و گفت و گو شد.همچنین در این نشست در مورد برگزاری مسابقه دو تیم استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر در روز ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ مباحثی مطرح شد تا این مسابقه با شرایط مطلوب تر از قبل برگزار شود.

3-350ش

captcha
تازه ها
بیشتر