پرسپولیس / شناسه خبر: 95775 / تاریخ انتشار : 1397/12/20 13:23
|
در هر سه جام مدعی هستیم

باقری: السد قوی است اما ما هم باتجربه‌ایم

السد قوی است اما ما هم با تیم باتجربه و باشخصیتی که داریم و به دنبال اهداف بزرگ‌مان هستیم. نفرات خوبی در اختیار داریم و می‌دانیم که باید چگونه بازی کنیم تا سه امتیاز را از السد بگیریم.

باقری: پرسپولیس در سه جام مدعی است

کریم باقری که خیلی کم صحبت می‌کند، این بار حرف‌های کوتاهی درباره بازی با السد به زبان آورده. او در خصوص رویارویی با السد می‌گوید: «بازی سختی را پیش رو داریم و این دشواری به گونه‌ای است که ما باید مقابل یکی از پر مهره‌ترین و پرستاره‌ترین تیمهای فعلی آسیا بازی کنیم .تیمی که ژاوی و گابی و چند ستاره دیگر را می‌خرد حتما اهداف بزرگی را در سر دارد و برای قهرمانی و حضور در مراحل آخر برنامه‌ریزی کرده است. این مساله روز سختی را پیش روی ما قرار خواهد داد.»

مربی پرسپولیس صحبت‌هایش را اینگونه ادامه می‌دهد: «در سوی مقابل تیم ما قراردارد. تیمی که تجربه خوبی از چند سال حضور در مراحل نیمه‌نهایی و فینال آسیا دارد. از همن رو ما هم با تیم باتجربه و باشخصیتی که داریم و به دنبال اهداف بزرگ‌مان هستیم. نفرات خوبی در اختیار داریم و می‌دانیم که باید چگونه بازی کنیم. تیمی که می‌تواند بهترین باشد و کارهای بزرگی انجام بدهد. از همین رو ما در خانه حریف هم برای کسب سه امتیاز تلاش خواهیم کرد. »

---

کریم باقری در رابطه با شرایط پرسپولیس در لیگ و جام حذفی نیز صحبت می‌کند: «شرایط ما به گو نه‌ای است که می توانیم بهترین باشیم. ابزار جنگیدن و موفقیت برای سه جام را داریم و به همین دلیل امیدوارانه برای رسیدن به قهرمانی و موفقیت در سه جام بیشترین تلاش را انجام خواهیم داد .»

 

670-11

captcha
تازه ها
بیشتر